Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 154 - BALNEA CUP
Miesto a dátum : Sĺňava, 29.05.2021 - 30.05.2021
Usporiadateľ : JO TJ Sĺňava
Riaditeľ preteku : Kollárik Matej
Hlavný rozhodca : Lehota Igor
Rozhodcovia : Jančinová Dana, Siebertová Zuzana
Trieda : 29R - 29er   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 2533 Krivosudský Oliver 101 601 21 2005 2 3* 2 1 1 DNF* 1 1 8 4000 20
Stolárik Ladislav 105 314 31 2006  
2. SVK 1973 Mika Viktor 223 114 31 2006 1 1 1 2* 2* 1 2 2 8 2495 40
Lichvár Oliver 223 201 31 2006  
3. SVK 1369 Brestovský Alex 223 111 31 2008 3* 2 3* 3 3 2 3 3 16 1615 60
Brestovský Matej 223 004 1 1982  
4. SVK 2110 Miškov Alexander 223 116 21 2002 5 4 4 4 DNF* DNC* DNC DNC 29 990 80
Zimáni Ján 223 229 31 2006  
5. SVK 2201 Kocanová Barbora 223 108 22 2004 4 DNF* DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 34 505 100
Bartánusová Barbora 223 187 22 2004  
Trieda : 420 - 420   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 53901 Puchoň Ján 101 099 1 1962 1 3* 1 1 2 2 1 3* 8 4395 17
Dömény Marian 101 357 1 1979  
2. SVK 50403 Vaďura Ivo 101 087 1 1963 4* 4* 2 4 1 1 2 1 11 2890 33
Holák Matúš 101 624 31 2007  
3. SVK 53979 Hrušková Sára 101 618 22 2004 2 2 4* 2 3 3 DNF* 2 14 2010 50
Prokopcová Nina 103 444 22 2005  
4. SVK 56420 Rolík Michal 202 118 31 2008 3 1 3 3 4* 5* 3 4 17 1385 67
Rolík Rastislav 202 066 1 1970  
5. SVK 458 Nosko Ľubomír 110 371 1 1993 5 5 5 5 DNC* 4 4 6* 28 900 83
Drahovský Tomáš 110 466 1 1987  
6. SVK 7 Psalman Miloslav 110 120 1 1964 DNC* 6 6 6 DNC* 6 5 5 34 505 100
Današová Martina 110 434 2 1997  
Trieda : FIN - Finn   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 9 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 6 Loukota Milan 101 356 1 MAS 1981 2 1 4* 3* 2 1 1 3 10 5275 11
2. SVK 470 Holák Andrej 101 306 1 MAS 1973 1 3* 2 2 1 3* 3 2 11 3770 22
3. SVK 1 Mosný Peter 223 246 1 GRM 1966 3 5* 1 1 4 4 4 DNF* 17 2890 33
4. SVK 271 Mihalík Tomáš 101 359 1 MAS 1981 5 2 5 DNF* DNC* 2 2 1 17 2265 44
5. SVK 14 Hladný Roman 101 190 1 GRM 1965 4 4 3 4 3 5 DNF* DNF* 23 1780 56
6. SVK 40 Peťko Martin 110 447 1 1990 6 DNF* 9* 5 5 6 5 4 31 1385 67
7. SVK 7 Čekovský Andrej 101 628 1 MAS 1975 DNF* 7 8 7 DNC* DNC 6 5 43 1050 78
8. SVK 5 Oršula Jakub 223 092 21 JUN 2002 7 DNF* 6 6 DNC* DNC DNC DNC 49 760 89
9. CZE 13 Kollárik Igor 110 212 1 GRM 1963 8 6 7 DNF* DNC* DNC DNC DNC 51 505 100
Trieda : L47 - Laser 4.7   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 151092 Simonová Karolína Sarah 101 589 22 U18 2004 3 1 1 1 DNF* 1 1 DNF* 8 4395 17
2. SVK 180759 Rajský Peter 105 401 21 U18 2004 2 4* 3* 2 1 2 2 1 10 2890 33
3. SVK 185647 Benčeková Soňa 213 097 22 A18 2002 1 2 2 4* DNF* 3 3 3 14 2010 50
4. SVK 198736 Osuský Martin 103 448 21 U18 2005 5* 3 5 3 DNF* 4 4 2 21 1385 67
5. SVK 197541 Pašúthová Dominika 105 423 22 U18 2004 4 5 4 6 DNF* 5 5 DNF* 29 900 83
6. SVK A bez Marková Barbora 105 420 32 U16 2007 6 6 6 5 DNF* 6 6 DNF* 35 505 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 37 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 541 Brestovský Oliver 223 110 31 2008 1 1 1 4* 2 1 1 19* 7 8345 3
2. SVK 275 Holešová Lívia 223 237 42 2009 7* 5 4 1 4 9* 2 1 17 6840 5
3. SVK 919 Kaňuková Kristína 232 004 42 2009 12* 6* 2 3 3 4 6 4 22 5960 8
4. SVK 654 Kolenčiak Karolína 105 382 32 2008 3 3 7* 2 5 3 10* 7 23 5335 11
5. SVK 905 Kocanová Valéria 223 107 32 2007 2 10* 6 7 1 OCS* 8 2 26 4850 14
6. SVK 803 Ursínyová Zuzana 223 138 32 2007 5 16* 3 6 8* 2 5 5 26 4455 16
7. SVK 13142 Zimáni Zuzana 223 228 42 2009 6 2 9* 5 6 10* 4 6 29 4120 19
8. SVK 13 Sopúchová Emma Mária 103 441 32 2007 10* 4 5 8 16* 5 9 3 34 3830 22
9. SVK 809 Babinčák Tomáš 103 449 31 2008 9 23* 12* 9 7 6 3 10 44 3575 24
10. SVK 458 Siebert Peter 110 458 31 2006 4 8 8 10* 9 8 11* 9 46 3345 27
11. SVK 82 Prokopcová Adela 103 445 42 2009 8 11* 11 11 15* 7 7 8 52 3140 30
12. SVK 303 Bartánusová Tereza 223 183 32 2007 14 7 10 14 11 12 16* 17* 68 2950 32
13. SVK 533 Laca Lukáš 105 391 31 2008 13 9 13 16* 14 14 13 15* 76 2775 35
14. SVK 473 Siebertová Hanka 110 473 32 2007 11 13 14 13 10 16* 15 27* 76 2615 38
15. SVK 517 Brestovská Tamara 223 147 42 2010 15* 15 15 15 19* 11 12 11 79 2465 41
16. SVK 84 Osuská Sára 103 451 42 2010 16 DNF* 19 12 13 26* 17 13 90 2325 43
17. SVK 12 Hruška Simon 101 622 51 2012 24* 14 21 22 12 13 25* 12 94 2195 46
18. SVK 848 Kmeč Maximilan Patrik 105 377 31 2008 19 24* 16 18 27* 15 14 16 98 2070 49
19. SVK 331 Stoláriková Lucia 105 315 42 2009 20 12 17 17 24* 23* 20 14 100 1950 51
20. SVK 143 Holák Adam 106 181 41 2011 17 18 23* 23* 21 18 18 18 110 1840 54
21. SVK 27 Lichvár Adam 223 217 41 2010 18 19 18 19 17 20* 19 21* 110 1735 57
22. SVK 777 Vozár Juraj 223 215 41 2010 31* 17 20 21 18 28* 27 22 125 1635 59
23. SVK 111 Schmidt Monika 101 623 42 2011 25* 21 22 20 23* 21 21 20 125 1535 62
24. SVK 11 Brachtlová Vanda 101 607 42 2011 21 20 26* 25 22 17 DNF* 24 129 1445 65
25. SVK 81 Vargová Ema 103 438 42 2011 23 22 25* DNF* 25 24 22 25 141 1355 68
26. SVK 864 Kolenčiak Nikola 105 381 52 2012 26 DNF* 27 24 20 22 26 29* 145 1270 70
27. SVK 26 Hešková Karolína 103 436 42 2009 29* 25 24 DNF* 28 19 28 23 147 1190 73
28. SVK 70 Patay Daniel 101 634 51 2013 28 DNF* DNC* DNC 26 25 24 DNF 179 1110 76
29. SVK 999 Pálka David 110 470 41 2010 34 26 28 26 DNC* 29 DNC* DNC 181 1035 78
30. SVK 1000 Skuráková Olívia 101 631 42 2010 32 DNF* DNC* DNC 29 DNC 23 28 188 960 81
31. SVK 59 Strečanský Róbert 103 450 41 2009 33 DNF* DNC* DNC 31 DNC DNC 26 204 890 84
32. SVK 917 Kupec Matej 110 469 41 2011 36 DNF* DNC* DNC 32 27 DNC DNC 209 820 86
33. SVK 918 Koprda Viktor 110 496 31 2008 22 DNF* DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 212 755 89
34. SVK 595 Opálka Branislav 105 398 41 2010 27 DNF* DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 217 690 92
35. SVK 574 Brestovský Jerguš 223 240 51 2013 35 DNC* DNC* DNC 30 DNC DNC DNC 217 625 95
36. SVK 547 Belica Timotej 110 498 31 2008 30 DNF* DNC* DNC DNF DNC DNC DNC 220 565 97
37. SVK 676 Benček Marek 213 155 41 2011 DNC* DNC* DNC DNC DNF DNC DNC DNC 228 505 100