Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 204 - O pohár Matusa Caka
Miesto a dátum : Orava, 19.08.2016 - 20.08.2016
Usporiadateľ : YC Trencin
Riaditeľ preteku : Richard Centový
Hlavný rozhodca : Mydlík Martin
Rozhodcovia : Marynčák Jaromír, Rolík Rastislav
Trieda : KJP - Kajutové plachetnice   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 12 / 3   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK 66 Kelemen Michal 224 042 1 1980 1. 2.* 1. 1. 1. 1. 5 5900 8
Šurín Peter 224 064 1 1988  
Hajdučík Matej 234 003 1 1985  
2. SVK KONDOR Nosko Juraj 108 034 1 1952 4.* 1. 2. 3. 2. 2. 10 4395 17
Nosko Ľubomír 110 371 11 1993  
Sedlačko Jozef 110 414 11 1994  
3. SVK CALIBR Novák Zdeno 203 075 1 1961 2. 3. 4. 5.* 3. 3. 15 3515 25
Nováková Daniela 203 325 2 1967  
Heglas Peter 108 023 1 1972  
4. SVK NINA Fenik Marek 108 069 1 1975 3. 4. 6.* 2. 5. 4. 18 2890 33
Drozd Martin 108 072 11 1994  
Mojš Roman 108 071 11 1993  
5. SVK OKAZJA Domiňak Miroslav 203 118 1 1973 6. 6. 3. 4. 7.* 5. 24 2405 42
Lovás Pavol 203 360 1 1973  
6. SVK MILENK Hrubjak Karol 234 014 1 1968 5. 5. 8.* 6. 4. 8. 28 2010 50
Hrubjak ml. Karol 234 015 11 1993  
7. SVK ZAFIR Štaffen Roman 237 010 1 1972 9.* 9. 5. 8. 9. 6. 37 1675 58
Huljak Ivan 129 122 1 1967  
Lednická Katarína 105 312 2 1981  
8. SVK SELENE Lénárt Ondrej 237 011 1 1944 10.* 10. 7. 7. 6. 10. 40 1385 67
Brnová Ľudmila 237 012 2 1949  
Roblík Ondrej 237 013 11 1996  
Crk Milan 237 014 1 1966  
Bošanský Marián svk 005 1 1987  
9. SVK ARZEN Fedor Stanislav 237 002 1 1946 8. 8. 9.* 9. 8. 7. 40 1130 75
Ščamba Igor 237 006 1 1958  
10. CZE AMORET Kaleta Bohdan cze 001 1 1957 7. 7. 10.* 10. 10. 9. 43 900 83
Kaleta Miroslav cze 002 1 1989  
Kaletova Jana cze 003 2 1961  
11. SVK GRINGO Rožník Štefan 108 011 1 1951 12. 12. 11. 11. DNC* DNC 59 695 92
Hauk Rastislav cz 002 1 1977  
Hauk Zuzana cze 003 2 1977  
Huk Damian svk 004 41 2004  
12. SVK CAMINO Centový Richard 108 018 1 1972 11. 11. DNF* DNC DNC DNC 61 505 100
Feja Jozef 108 066 1 1958  
Klimáček Radoslav 108 064 1 1971  
DNCNeodštartovala; neprišla do priestoru štartu
DNSNeodštartovala (iné ako DNC alebo OCS)
DNFNedokončila
RETVzdala
DSQDiskvalifikácia
DNEDiskvalifikácia bez možnosti vylúčenia bodov
RDGPriznaná náprava
OCSNeodštartovala; bola na traťovej strane čiary pri jej štartovom znamení a neodštartovala, alebo porušila pravidlo 30.1
ZFP20% trest podľa pravidla 30.2
UFDDiskvalifikovaná podľa pravidla 30.3
BFPDiskvalifikovaná podľa pravidla 30.4
SCPUdelený bodový trest
NSCNepreplachtila trať
DPITrestné body podľa uváženia
Aktivita rozhodcov
RID Meno Funkcia Koeficietnt Rozjazdy Body Stav Link na výsledkovú listinu
10 Mydlík Martin HR 5 6 60 OK
15 Marynčák Jaromír PJ 5 6 60 OK
63 Rolík Rastislav R 5 6 30 OK