Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 259 - Euro Mirco Slovakia
Miesto a dátum : Liptovská Mara, 30.07.2016 - 31.07.2016
Usporiadateľ : SamoSailingteam
Riaditeľ preteku : Chudík Tomáš
Hlavný rozhodca : Mydlík Martin
Rozhodcovia : Sloboda Igor, Oršula Peter, Moravek Martin
Trieda : MIC - Micro class   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 10 / 5   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK 66 Kelemen Michal 224 042 1 1980 1 2 1 2 1 4* 7 6606 10
Malovaný Richard 224 051 1 1991  
Šurín Peter 224 064 1 1988  
2. LAT 444 Pampe Alfs lat 001 1 1987 2 3* 2 1 2 1 8 4800 20
Lakstigala Nikita lat 002 1 1988  
Evaldsons Agris lat 003 1 1979  
3. SVK 41 Potucký Juraj 326 001 1 1955 3 1 4 5 3 6* 16 3744 30
Potucký Martin 326 002 1 1987  
Kudelás Ľuboš 326 003 1 1988  
4. POL 92 Wojnar Leszek pol 001 1 1955 5 5 3 4 6* 2 19 2994 40
Matysik Julia pol 002 22 1997  
Brandys Pawel pol 003 1 1972  
5. SVK 4 Nosko Juraj 108 034 1 1952 DNF* 4 5 3 4 3 19 2412 50
Nosko Ľubomír 110 371 11 1993  
Sedlačko Jozef 110 414 11 1994  
6. SVK 10 Chudík Tomáš 235 001 1 1972 4 7* 7 6 7 5 29 1938 60
Kuhajda Lukáš 235 007 21 1998  
Kuhajda Jozef 235 004 1 1974  
7. SVK 22 Petrík Matej 301 168 1 1985 6 6 6 7 5 8* 30 1536 70
Cerva Lukáš 301 169 1 1985  
Kollár Martin 301 167 1 1985  
8. SVK GER101 Hrubjak Karol 234 014 1 1968 DNF* 8 8 8 8 7 39 1188 80
Tabaček Pavel cze 002 1 1980  
Kelemen Martin 224 132 1 1982  
9. SVK 71 Fedor Miroslav 237 001 1 1971 DNF* 10 10 9 9 9 47 882 90
Štaffen Roman szj 002 1 1972  
Hropko Fero 223 134 1 1964  
10. SVK 64 Fedor Stanislav 237 002 1 1946 DNF* 9 9 10 10 10 48 606 100
Ščamba Igor 237 006 1 1958  
DNCNeodštartovala; neprišla do priestoru štartu
DNSNeodštartovala (iné ako DNC alebo OCS)
DNFNedokončila
RETVzdala
DSQDiskvalifikácia
DNEDiskvalifikácia bez možnosti vylúčenia bodov
RDGPriznaná náprava
OCSNeodštartovala; bola na traťovej strane čiary pri jej štartovom znamení a neodštartovala, alebo porušila pravidlo 30.1
ZFP20% trest podľa pravidla 30.2
UFDDiskvalifikovaná podľa pravidla 30.3
BFPDiskvalifikovaná podľa pravidla 30.4
SCPUdelený bodový trest
NSCNepreplachtila trať
DPITrestné body podľa uváženia
Aktivita rozhodcov
RID Meno Funkcia Koeficietnt Rozjazdy Body Stav Link na výsledkovú listinu
10 Mydlík Martin HR 6 6 72 OK
72 Oršula Peter PJ 6 6 72 OK
71 Sloboda Igor R 6 6 36 OK
124 Moravek Martin R 6 6 36 OK