Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 209 - MSR -KJP
Miesto a dátum : Orava, 15.07.2011 - 17.07.2011
Usporiadateľ : KVO Orava, YC Trenčín
Riaditeľ preteku : Richard Centový
Hlavný rozhodca : Oršula Peter
Rozhodcovia : Mydlík Martin, Marynčák Jaromír, Kadlečíková Jana, Mokáň Miroslav, Lehota Igor
Trieda : KJP   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 19 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 17 Kriš Daniel 301 150 11 3 4 1 2 DSQ* 2 7* 1 13 9660 5
Potucký Juraj 326 001 11  
Hrubý Michal 135 047 11  
2. POL 8 Spisiak Wojtiech pol 001 0 2 2 3* 1 2 3 3 5* 13 7553 11
Nowak Piotr pol 002 0  
Bokun Pawel pol 003 0  
Konstanty Marcin pol 004 0  
3. SVK 3 Novák Zdeno 203 075 11 4* 1 4 4 1 6* 1 3 14 6321 16
Nováková Daniela 203 325 12  
Heglas Peter 108 023 11  
4. SVK 13 Tuleja Tomáš 101 365 11 1 3 2 3 3 4* 2 4* 14 5446 21
Papánková Andrea 101 563 12  
5. SVK 5 Jančáry Martin 327 001 11 6 10* 11* 8 9 5 4 2 34 4767 26
Repáň Peter 327 007 11  
Uhlár Peter 327 008 11  
6. SVK 4 Nosko Juraj 108 034 11 7 12* 8 9* 7 8 5 7 42 4214 32
Nosko Ľubomír 110 371 21  
Sedlačko Jozef 110 414 21  
7. SVK 7 Hrubják Karol 230 004 11 11* 6 10 11* 10 1 10 8 45 3745 37
Hrubjak Karol 230 015 21  
Hrkeľ Kristián 230 013 31  
8. SVK 10 Králik Jozef reg 40 11 13* 14* 5 5 4 11 13 11 49 3339 42
Parimbelli Marzio svk 002 0  
Oravec Roden reg reg 11  
Fric Peter reg 7 11  
9. POL 9 Sinta Jakub pol 001 0 10 11 7 6 6 9 14* DNS* 49 2982 47
Dwornikowski Marcin pol 002 0  
10. SVK 15 Kurej Luboš 317 042 11 15* 15 6 7 8 DSQ* 8 6 50 2660 53
Kurej Martin 317 047 11  
Fedorik Vladimír 317 024 11  
11. POL 11 Bogdan Modrzewski pol 001 0 9 5 13* 13 5 10 9 14* 51 2366 58
Karolina Modrzewska pol 002 0  
Stanislav Szcepanczyk pol 003 0  
12. POL 16 Czajka Krzystof pol 001 0 5 8 9 10 11 12 DNS* DNS* 55 2107 63
Staby Mateusz pol 002 0  
Wojcin pol 003 0  
13. SVK 19 Ťažandlák Ľubomír reg reg 11 8 7 15 16* 12 DNF* 6 10 58 1862 68
Bláha Ľubomir 202 077 11  
Ťanžadlák Adam 213 098 31  
Ťažandlák Peter svk 004 0  
14. SVK 18 Dudek Jozef 230 003 11 14 13 17* 14 13 7 17* 9 70 1638 74
Dudek Maximilian 230 018 31  
Hajdučík Matej 213 085 11  
15. SVK 2 Kolesár Martin 325 003 11 12 9 14* 12 14 13 11 16* 71 1428 79
Kolesárová Silvia 325 025 12  
16. SVK 1 Lénárt Ondrej 226 020 11 18* 16* 12 15 15 14 12 12 80 1232 84
Macho Lubomír 226 029 11  
Brnová Ľudmila 226 021 12  
Braciník Róbert 226 017 11  
17. SVK 12 Fric Pavel reg 6 11 16 17* 16 19* 16 15 15 15 93 1043 89
Šnegoň Ivan reg reg 11  
Prikryl Pavel svk 003 0  
18. SVK 14 Širo Jaroslav reg reg 11 19* 18 19* 18 18 16 16 13 99 868 95
Trulík Ján reg reg 11  
Králiková Katarína 226 033 12  
19. SVK 6 Chudík Tomáš 226 001 11 17 19 18 17 17 DNF* DNS* DNS 108 707 100
Chudíková Jana 226 002 12  
Náhlik Juraj 226 022 11