Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 210 - Memorial Jozefa Pavúra
Miesto a dátum : Orava, 02.07.2011 - 03.07.2011
Usporiadateľ : TJ MOTOR YACHT
Riaditeľ preteku : Jan Kanuk
Hlavný rozhodca : Kráľ Norbert
Rozhodcovia : Benček Vladimír
Trieda : 470   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 4
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 Body Log.body %
1. SVK 85 Kanuk Ján 205 025 11 2 3 1 6 3200 20
Kalous Karol 205 216 11  
2. SVK 9 Baran Miro 205 155 11 1 1 5 7 1996 40
Baran Maroš 205 190 21  
3. SVK 1 Naništová Marcela 205 reg 22 4 2 2 8 1292 60
Lipenská Lea 223 039 12  
4. SVK 88 Král Maroš 205 064 11 3 4 3 10 792 80
Naništa Milan 205 229 11  
5. SVK 34 Bencek Vladimír 213 013 11 5 5 4 14 404 100
Hajducík Matej 213 085 11  
Trieda : KJP   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 7 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 Body Log.body %
1. SVK 4014 Hrubják Karol 230 004 11 1 2 DNF 11 2838 14
Hrubjak Karol 230 015 21  
2. SVK 23 Chudík Tomáš 226 001 11 6 4 1 11 1935 29
Chudík Michal 226 006 11  
Šajtlava Branislav 226 032 11  
3. SVK 64 Dudek Jozef 230 003 11 4 5 2 11 1407 43
Kovalaková Darina 230 028 12  
4. SVK 40 Králik Jozef 204 040 11 3 1 DNF 12 1032 57
5. SVK 6 Lénárt Ondrej 226 020 11 2 3 DNF 13 741 71
Macho Lubomír 226 029 11  
Brnová Ludmila 226 021 12  
6. SVK Mascha Hrkel Ján 230 001 11 7 6 3 16 504 86
Hrkel Ján 230 001 11  
7. SVK 11 Ťažandlák Peter 213 13 11 5 DNF DNS 21 303 100
Ťažandlák Lubo 213 062 11  
Trieda : OPT   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 Body Log.body %
1. SVK 676 Benceková Rebeka Mária 213 096 42 1 1 1 3 2637 17
2. SVK 976 Hrkel Kristián 230 013 31 3 2 2 7 1734 33
3. SVK 74 Benceková Sona 213 097 42 2 3 3 8 1206 50
4. SVK 9 Brontvaj Marián 213 069 31 4 4 5 13 831 67
5. SVK 780 Tanžadlák Adam 213 098 31 5 5 4 14 540 83
6. SVK 920 Trablíková Sabrina 213 093 42 DNF DNS DNS 21 303 100