Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 214 - Modrá stuha Oravy
Miesto a dátum : Orava, 01.10.2011
Usporiadateľ : TJ JachtklubSlávia D.K.
Riaditeľ preteku : Lubomír Bláha
Hlavný rozhodca : Mydlík Martin
Rozhodcovia : Rolík Rastislav
Trieda : KJP   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 11 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 40 Králik Jozef 204 040 11 1* 1 1 1 1 4 3426 9
Fric Peter 136 007 11  
Hrubják Karol 230 004 11  
Macho Lubo mar 004 0  
2. SVK Santa Fedor Bohumil 130 002 11 2* 2 2 2 2 8 2523 18
Hradec Pavel 130 005 11  
Fedorová Jana 130 034 12  
Fedorova Andrea Veronika 130 032 42  
3. SVK Selene Lénárt Ondrej 226 020 11 3 3 4* 4 4 14 1995 27
Brnová Ludmila 226 021 12  
Braciník Róbert 226 017 11  
Micura Miloslav 226 035 11  
4. SVK Saturn Nosko Juraj 108 034 11 6* 6 3 3 3 15 1620 36
Nosko Lubomír 110 371 21  
Sedlacko Jozef 110 414 21  
Centový Richard 108 018 11  
Sedlák Ján 108 012 11  
5. SVK Natali Tažandlák Lubomír 202 reg 11 4 4 6* 6 6 20 1329 45
Tanžadlák Adam 213 098 31  
Tažandlak Peter mar 003 0  
6. SVK TABU Crep Róbert 203 341 11 5* 5 5 5 5 20 1092 55
Fenik Marek 209 reg 11  
7. SVK Ajda Fric Pavel 136 006 11 7* 7 7 7 7 28 891 64
Brontvaj Marián 213 069 31  
Genšor Adam 213 084 31  
8. SVK Arzen Fedor Stanislav 226 014 11 10* 10 8 8 8 34 717 73
Králiková Katarína 226 033 12  
9. SVK TBE Hrubjak Karol 230 015 21 8 8 10* 10 10 36 564 82
Hajducík Matej 213 085 11  
10. SVK Calyps Vevurka Peter 230 016 11 9* 9 9 9 9 36 426 91
Vevurková Mária 230 019 12  
11. POL Larwa Kryztof Pytlarz pol 001 0 11* 11 11 11 11 44 303 100
Karolina Pytlarz pol 002 0  
Pavel Balaš pol 003 0  
Ena Dulovska-Balaš pol 004 0  
Stanislav Vratny pol 005 0  
Joanna Kolodziej pol 006 0  
Trieda : OPT   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 10 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 976 Hrkel Kristián 230 013 31 2* 2 1 1 1 5 3303 10
2. SVK 676 Benceková Rebeka Mária 213 096 42 1 1 4* 4 4 10 2400 20
3. POL 812 Sebastian Antoni pol 001 0 3* 3 3 3 3 12 1872 30
4. SVK 74 Benceková Sona 213 097 42 8* 8 2 2 2 14 1497 40
5. POL 888 Midor Jan pol 001 0 4 4 6* 6 6 20 1206 50
6. POL 88 Kadziolka Tadeusz pol 001 0 7* 7 5 5 5 22 969 60
7. SVK 705 Hrkel Eliáš 230 027 41 5 5 9* 9 9 28 768 70
8. POL 1110 Marek Marzena pol 001 0 6 6 8* 8 8 28 594 80
9. POL 1899 Agniezka Fiuk pol 001 0 9* 9 7 7 7 30 441 90
10. SVK XXX Trablíková Sabrina 213 093 42 DNF* DNF DNC DNC DNC 44 303 100