Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 2000 - Student Regata
Miesto a dátum : Chorvátsko, 07.09.2014 - 11.09.2014
Usporiadateľ : YC Trim Zvolen
Riaditeľ preteku : NULL
Hlavný rozhodca : NULL
Rozhodcovia : Lehota Igor
Trieda : 40+ - ORC club nad 40   Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin: 7 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK MALA Marek Benček 900 125 11 1 1 1 4* 2 5 2838 14
Bartalos Zsolt 900 046 11  
Hudec Michal 900 067 11  
Kubicová Dáša 900 081 22  
Kušnír Radovan 900 083 11  
Omelková Martina 900 103 12  
Peleška Juraj 900 106 11  
2. SVK LUMBRA Šurín Peter 900 118 11 2* 2 2 2 1 7 1935 29
Abaffy Jaroslav 900 045 11  
Kátlovský Miloslav 900 072 11  
MIšovic Marek 900 096 11  
Mojžiš Roman 900 097 11  
Nagy Gejza 900 101 11  
Valko Martin 900 119 11  
3. SVK ORUDA Slota Ladislav 900 114 11 3* 3 3 1 3 10 1407 43
Bečka Marek 900 047 11  
Križovič Ivan 900 079 11  
Zakuťanský Peter 900 122 11  
Zelenayová Monika 900 123 12  
Zelenayová Lenka 900 124 12  
Šupák Peter 900 117 11  
4. SVK MONDO Morávek Jozef 900 099 11 4* 4 4 3 4 15 1032 57
Haraga Dávid 900 063 11  
Matuška Peter 900 091 11  
Omelka MIchal 900 102 11  
Pallayová Martina 900 104 12  
Sulík Pavel 900 115 11  
Sulíková Martina 900 116 12  
5. SVK TMARA Gombarčík Jozef 900 060 11 5* 5 5 5 5 20 741 71
Dočekal Martin cz 002  
Malinová Sofia 900 087 12  
Molnárova Ľudmila 900 098 12  
Sedláček Dávid cz 005  
Skutka Krystof cz 006  
Pilát Tomáš cz 007  
6. SVK VEJA Madaras Martin 900 086 11 6* 6 6 6 6 24 504 86
Lipovský Róbert 900 085 11  
Holček Lukáš 900 066 11  
Benedikovič Boris 900 048 11  
Mešťánek Juraj 900 093 11  
Rejda Martin 900 111 11  
Piskla Viliam 900 120 11  
7. SVK KRBELA Jánošík Ján 900 070 11 7* 7 7 7 7 28 303 100
Ernstová Dominika 900 057 12  
Korvín Ladislav 900 074 11  
Letanovská Miroslava 900 084 12  
Mesárošová Lucia 900 092 12  
Přidal Ján 900 109 11  
Sitárová Gabriela 900 113 12  
Trieda : ORC - ORC club   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK TANGO Novák Zdeno 203 075 11 1 1 1 1 2* 4 2637 17
Číková Andrea 900 054 12  
Gabarík Jaroslav 900 058 11  
Hodža Milan 900 065 11  
Kačmár Marek 900 071 11  
Kökényová Jana 900 073 12  
Kozický Milan 900 076 11  
2. SVK Red Ze Čech Ladislav 224 023 11 2 3* 2 2 1 7 1734 33
Lehotová Michaela 234 004 22  
Brezovský Stanislav 900 051 11  
Kubinec Tomáš 900 082 11  
Muránska Andrea 900 100 12  
Randiak Ondrej 900 110 11  
Zacharov Juraj 900 121 11  
3. SVK INDIE Kanka Pavel 224 022 11 3 2 3 4* 4 12 1206 50
Bódis Atilla 900 050 11  
Krásnovská Kvetoslava 900 077 12  
Krnáč Daniel 900 080 11  
Pataky Mikuláš 900 105 11  
Perina Tibor 900 107 11  
Schlarman Roman 900 112 11  
4. SVK REGGAE Malovaný Richard 900 089 11 5* 5 5 3 3 16 831 67
Bizík Roman 900 049 11  
Giba Martin 900 059 11  
Kremen Michal 900 078 11  
Malovaný Ondrej 900 088 11  
Mičic Michal 900 094 11  
Poliak Rastislav 900 108 11  
5. SVK TOM Kelemen Michal 224 042 11 4 4 6* 5 5 18 540 83
Ďaďová Irina 900 055 12  
Eliaš Ladislav 900 056 11  
Jagušák Jozef 900 068 11  
Burian Radoslav 900 052 11  
Miko René 900 095 11  
6. SVK TINA Janec Marián 900 069 11 6* 6 4 6 6 22 303 100
Gundel Andrej 900 061 11  
Hajšel Andrej 900 062 11  
Hemčík Tomáš 900 064 31  
Koval Tomáš 900 075 11  
Martinka Miloš 900 090 11  
Cibulka Jozef 900 053 11