Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 206 - Interpohár
Miesto a dátum : Orava, 01.08.2014 - 03.08.2014
Usporiadateľ : YC Martin
Riaditeľ preteku : Marek Benček
Hlavný rozhodca : Mydlík Martin
Rozhodcovia : Lehota Igor, Kráľ Norbert, Boroš Milan, Oršula Peter
Trieda : EUR - Europa   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 5 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. CZE 200 Žáček Jiří cze 001 21 1* 1 1 1 1 1 5 4800 20
2. SVK 306 Lehotová Michaela 234 004 22 3* 2 2 2 3 2 11 2994 40
3. CZE 115 Sobotová Kristýna cze 001 22 2 3* 3 3 2 3 13 1938 60
4. SVK 122 Ťažandlák Adam 234 005 21 4* 4 4 4 4 4 20 1188 80
5. SVK 461 Žáček Jiří 234 006 11 5 5 5 DNF* DNC DNC 27 606 100
Trieda : LAR - Laser Radial   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 7 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 Body Log.body %
1. SVK 203056 Meliš Patrik 103 362 21 1 1 2 DNF* 2 1 1 8 5676 14
2. SVK 176678 Babjaková Miriam 215 132 22 4* 3 1 1 1 3 4 13 3870 29
3. SVK 153466 Kecskésová Michaela 103 361 22 2 4 5* 2 3 2 3 16 2814 43
4. SVK 192488 Borošová Soňa 103 299 12 3 2 6* 3 4 6 6 24 2064 57
5. SVK 164431 Boroš Michal 103 342 31 6* 6 3 4 6 4 2 25 1482 71
6. CZE 192667 Mikula Ľuboš cze 001 5 5 4 5 5 7* 5 29 1008 86
7. CZE 92667 Mikula Jozef cze 001 7 7 7 6 7 5 DNF* 39 606 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 19 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. CZE 765 Keblová Lucie cze 001 32 2* 1 1 1 2 5 8280 5
2. CZE 311 Hála Petr cze 001 41 1 2* 2 2 1 6 6474 11
3. SVK 275 Beránková Karolína 316 156 32 3 3 4 5 6* 15 5418 16
4. SVK 769 Kecskésová Nikola 103 367 32 6 4 3 3 12* 16 4668 21
5. CZE 796 Plodek Adam cze 001 31 4 5 5 6* 3 17 4086 26
6. CZE 541 Dybal Zdeněk cze 001 31 7 8* 6 4 7 24 3612 32
7. SVK 676 Benčeková Soňa 233 005 42 5 9* 7 9 5 26 3210 37
8. CZE 577 Hála Jan cze 001 41 11* 6 8 7 9 30 2862 42
9. SVK 992x Sopúch Samuel 301 164 31 15* 10 10 12 8 40 2556 47
10. CZE 318 Šindelka Jakub cze 001 31 8 11 11 10 14* 40 2280 53
11. SVK 780 Oršula Jakub 223 092 41 10 16 13 18* 4 43 2028 58
12. SVK 1287 Miškov Alexander 223 116 41 14 7 14 11 16* 46 1806 63
13. SVK 886 Melišová Janka 103 366 42 9 14 12 13 15* 48 1596 68
14. SVK 705 Mika Viktor 223 114 41 13 19* 9 19 10 51 1404 74
15. CZE 489 Šindelka Ondřej cze 001 41 17* 17 15 8 13 53 1224 79
16. SVK 992 Hollý Daniel 223 117 41 12 18 19* 16 11 57 1056 84
17. SVK 331 Pačinová Michaela 223 096 42 16 13 17* 14 17 60 894 89
18. SVK 976 Jaš Peter 316 160 41 19* 12 18 15 18 63 744 95
19. SVK 541 Brestovský Oliver 223 110 41 18 15 16 17 19* 66 606 100