Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 257 - Fiving cup IV. - PLM
Miesto a dátum : Liptovská Mara, 19.07.2014 - 20.07.2014
Usporiadateľ : TJ Fatran LM
Riaditeľ preteku : Ján Hlavsa
Hlavný rozhodca : NULL
Rozhodcovia : Kopp Miroslav, Sloboda Igor, Lehota Igor
Trieda : KJP - Kajutové plachetnice   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 15 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 4
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 Body Log.body %
1. SVK KONDOR Nosko Juraj 108 034 11 1 1 1 3 5108 7
Nosko Lubomír 110 371 11  
Sedlacko Jozef 110 414 11  
2. SVK CALIBR Novák Zdeno 203 075 11 2 2 2 6 3904 13
Hrubják Karol 230 004 11  
Nováková Daniela 203 325 12  
3. SVK LG500 Abonyi Peter 223 049 11 3 5 3 11 3200 20
Ružicka Pavel 215 003 11  
4. SVK LUK Mana Marian 317 046 11 4 4 4 12 2700 27
Kurej Luboš 317 042 11  
Kurej Martin 317 047 11  
5. SVK TRIM Csuday Zdenek 224 002 11 8 3 6 17 2312 33
Rolíková Katarína 224 040 12  
6. SVK GREYHO Kelemen Michal 224 042 11 5 9 7 21 1996 40
Kelemen Ladislav 226 063 11  
Bohác Martin 224 058 11  
7. SVK ADRIA Machovec Dezider 223 052 11 13 6 5 24 1728 47
Machovcová Adriána 223 053 12  
Babjak Marián 215 131 11  
Luštík Jozef 223 105 11  
8. SVK XENA Hlavsa Ján 215 023 11 7 8 9 24 1496 53
Barényiová Karolína 215 167 12  
9. SVK ELEANO Cech Ladislav 224 023 11 6 10 10 26 1292 60
Kanka Pavel 224 022 11  
10. SVK RHEA Kolesár Martin 325 003 11 11 7 8 26 1108 67
Kolesárová Silvia 325 025 12  
11. SVK WINDLA Repán Peter 327 007 11 9 11 12 32 944 73
Repánová Viera 327 018 12  
12. SVK DELPHI Sýkora Jaroslav 215 022 11 10 DNS 11 37 792 80
Stanko Pavel 215 036 11  
13. SVK MIRA Ružicka Peter 215 043 11 14 12 13 39 652 87
Mihok Ivan 207 216 11  
14. SVK VIKO Lehotová Michaela 234 004 22 12 13 DNF 41 524 93
Varga Ján 103 188 11  
Bodnáriková Zuzana 103 368 12  
15. SVK SASANK Brestovský Štefan 223 001 11 15 14 DNF 45 404 100
Vlha Milan 223 059 11  
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 Body Log.body %
1. SVK 780 Benceková Sona 233 005 42 1 1 1 3 2637 17
2. SVK 331 Pacinová Michaela 223 096 42 2 5 2 9 1734 33
3. SVK 1207 Miškov Alexander 223 116 41 3 3 3 9 1206 50
4. SVK 705 Mika Viktor 223 114 41 4 2 6 12 831 67
5. SVK 668 Hollý Daniel 223 117 41 5 4 4 13 540 83
6. SVK 992 Vyoral Dominik 223 128 41 6 6 5 17 303 100