Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 367 - MM SR KJP- 39. roč.15 míľ po Domaši
Miesto a dátum : Domaša, 12.09.2014 - 14.09.2014
Usporiadateľ : JK Prešov
Riaditeľ preteku : Ježko Martin jun.
Hlavný rozhodca : Mokáň Miroslav
Rozhodcovia : Lehota Igor, Mokáňová Marcela, Potucký Emil, Szabari Gabriel, Babjak Marián
Trieda : KJP - Kaj.pl.CRUISER   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 14 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK LUK II Mana Marian 317 046 11 3 5* 4 1 1 1 10 8729 7
Kurej Luboš 317 042 11  
Kurej Lukáš 317 049 11  
2. SVK MILENK Hrubják Karol 230 004 11 1 3 1 4* 4 2 11 6622 14
Hrubjak Karol 230 015 11  
3. SVK SOLINA Kepler Andrzej pol 001 11 2 2 2 2 3 4* 11 5390 21
Sep Wladislaw pol 002 11  
4. SVK ADRIA Machovec Dezider 223 052 11 7* 1 3 6 2 3 15 4515 29
Babjak Marián 215 131 11  
Machovcová Adriána 223 053 12  
Luštík Jozef 223 105 11  
5. SVK RHEA Kolesár Martin 325 003 11 6 4 8* 3 6 5 24 3836 36
Kolesárová Silvia 325 025 12  
Kolesárová Katarína 325 032 22  
6. SVK PEGAS Macura Michal 317 062 11 5 6* 5 5 5 6 26 3283 43
Kincel František 317 038 11  
Kincel Peter 317 037 21  
7. SVK MARINE Pastier Ján 320 045 11 4 7 6 7 7 DNC* 31 2814 50
Staseková Daniela 320 046 12  
Liška Tomáš 320 041 11  
8. SVK MAGIC Bosák Miroslav 306 021 11 8 DNC* 7 10 9 7 41 2408 57
Smoleň Miroslav 306 001 11  
9. SVK KURSK Trenčéni Karol 320 010 11 9 DNF* DNF 9 8 DNC 56 2051 64
Liška Martin 320 035 11  
Surzen Rudolf 320 033 11  
10. SVK MARY K Petrík Milan 301 141 11 12 DNC* DNF 8 DNF DNC 65 1729 71
Čížik Róbert 301 156 11  
Klein Peter 301 174 11  
11. SVK MIRAMA Varínský Ľubo 306 043 11 DNC* DNC DNC DNC 10 DNC 70 1442 79
Senko Ján 900 032 11  
12. SVK BIANKA Petrík Martin 301 139 11 10 DNC* DNF DNC DNF DNC 70 1176 86
Cibuláš Martin 301 157 11  
13. SVK BARBAR Kapráľ Radovan 306 018 11 DNC* DNC DNC 11 DNF DNC 71 931 93
Doričko Peter 900 033 11  
14. SVK LADY D Juriček Peter 301 033 11 11 DNF* DNF DNC DNC DNC 71 707 100
Šerepita Ľubo 900 028 11  
Očenáš Marián 900 029 11  
Fričová Jaroslava 900 030 12  
Trieda : KJP - Kaj.pl.RACER   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 18 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 Body Log.body %
1. SVK INFINI Kriš Daniel 301 150 11 5* 2 1 1 2 1 1 8 9492 6
Hrubý Michal 301 165 11  
Kollar Kamil 317 061 11  
Čižik Peter 301 138 11  
2. POL VWLEAS Spisak Wojciech pol 001 11 1 1 4* 2 4 2 2 12 7385 11
Dzierzinski Rafal pol 002 11  
Siuta Jakub pol 003 11  
Kakamarz Lukas pol 004 11  
3. POL NORTHM Lewandowski Piotr pol 001 11 OCS* 3 3 3 2 3 3 17 6153 17
Gaweda Grzegorz pol 002 11  
Buczek Robert pol 003 11  
4. SVK FALCON Ježko ml. Martin 301 160 11 6 DNF* 5 5 5 7 4 32 5278 22
Urda Jozef 301 177 11  
Ježko Martin 301 158 11  
Macura Tomáš 317 059 11  
5. SVK BLACKP Tuleja Tomáš 101 365 11 13 6 2 4 6 4 DNF* 35 4599 28
Tulejová Andrea 101 563 12  
6. SVK KONDOR Nosko Juraj 108 034 11 12 4 6 6 1 DNC* DNF 48 4046 33
Sedlačko Jozef 110 414 11  
Nosko Ľubomír 110 371 11  
7. SVK STRIBO Zubaľ Branislav 142 001 11 3 5 12 11 13 5 DNF* 49 3577 39
Štěrba Igor 142 018 11  
Otepka Martin 142 010 11  
8. SVK QUEENI Makuch Alexej 327 003 11 11 8 9 9 8 6 DNF* 51 3171 44
Makuchová Mária 327 012 12  
9. SVK MARIA2 Potucký Juraj 326 001 11 7 9 10 7 3 DNS* DNF 55 2814 50
Potucký Martin 326 002 11  
Lopuchovský Pavol 316 029 11  
10. POL DALPOL Soltys Wojciech pol 001 11 2 14 7 10 15 10 DNF* 58 2492 56
Sieradzki Marcin pol 002 11  
11. SVK LEGACY Jančáry Martin 327 001 11 10 11 8 12 9 9 DNF* 59 2205 61
Repáň Peter 327 007 11  
Čunderlík Ján 327 011 11  
12. SVK DELPHI Košalko Rastislav 306 073 11 8 10 14 OCS* 7 DNC 7 65 1939 67
Košalko Stanislav 306 072 11  
Harakaľ Slavomír 306 075 11  
13. SVK MONTES Kaliňák Vladimír 324 001 11 4 DNC* 13 15 10 DNC 5 66 1694 72
Zelizňák Vladimír 324 011 11  
Žák Vladimír 324 014 11  
14. SVK MANDRA Maňka Peter 142 006 11 17* 13 11 13 16 11 6 70 1470 78
Hurta Vladimír 142 012 11  
Maňková Linda 135 072 22  
15. SVK TRIM Csuday Zdenek 224 002 11 14 7 DNF* 8 14 8 DNF 70 1260 83
Rolíková Katarína 224 040 12  
16. SVK FIONA Denhardt Róbert 317 058 11 9 12 DNF* 14 11 DNC DNF 84 1064 89
Rozsypal Alexander 326 008 11  
Ujlaky Peter 900 027 11  
17. SVK 69 Bindzar Juraj 301 005 11 16 15 DNF* 16 DNC DNC DNC 104 882 94
Ňachaj Daniel 301 050 11  
18. SVK CMOTA Kollár Martin 301 167 11 15 DNC* DNF DNC DNC DNC DNC 110 707 100
Petrík Matej 301 168 11  
Cerva Lukáš 301 169 11