Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 315 - VCS 2016 - MMSR kajutový jachting
Miesto a dátum : Zemplínska Šírava, 27.08.2016 - 29.08.2016
Usporiadateľ : J.K. Cassovia KE ,T.J. Metropol
Riaditeľ preteku : Marián Kollár
Hlavný rozhodca : Mokáň Miroslav
Rozhodcovia : Lehota Igor, Potucký Emil, Szabari Gabriel
Trieda : KJP - T1   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 7 / 3   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 828 Kriš Daniel 301 150 1 1964 1. 2.* 1. 1. 3 5676 14
Kollar Kamil 317 061 1 1966  
Jarombek Martin 301 189 1 1981  
Zachvěj Martin cze 004 1 1980  
2. SVK 18 Kolesár Martin 325 003 1 1968 2. 1. 3. 4.* 6 3870 29
Kolesárová Katarína 325 032 12 1996  
Čurma Peter 325 009 1 1967  
Repko Martin 224 044 1 1969  
3. SVK 21 Machovec Dezider 223 052 1 1959 3. 3. 4.* 2. 8 2814 43
Babjak Marián 215 131 1 1969  
Luštík Jozef 223 105 1 1956  
Machovec Jakub 223 055 31 2001  
4. SVK FALCON Ježko ml. Martin 301 160 1 1984 4.* 4. 2. 3. 9 2064 57
Ježko Martin 301 158 1 1960  
Macura Tomáš 317 059 1 1971  
5. SVK 20 Molčanyi Bohdan 316 226 21 1997 5. 6.* 5. 5. 15 1482 71
Molčanyi Marcel 326 012 1 1966  
Molčanyi Kristián 326 015 21 2000  
6. SVK 19 Denhardt Róbert 317 058 1 1978 6.* 5. 6. 6. 17 1008 86
Ujlaky Peter 302 118 1 1978  
Rozsypal Alexander 302 120 1 1991  
7. SVK 17 Kollár Marián 302 002 1 1948 7.* 7. 7. 7. 21 606 100
Vosika Peter 302 064 1 1958  
Trieda : KJP - T2   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 6 / 3   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK BLACK Tuleja Tomáš 101 365 1 1976 1. 1. 3.* 2. 4 5274 17
Tulejová Andrea 101 563 2 1977  
2. SVK S.MÁRI Fedor Bohumil 130 002 1 1964 5.* 5. 1. 1. 7 3468 33
Ferko Peter 130 003 1 1962  
Hradec Pavel 130 005 1 1964  
3. SVK TRIM Csuday Zdenek 224 002 1 1959 3.* 2. 2. 3. 7 2412 50
Rolík Jakob 224 043 21 1999  
4. SVK FIONA Kincel Peter 317 037 21 1997 2. 4. 4. 5.* 10 1662 67
Kincel František 317 038 1 1971  
5. SVK ELEANO Čech Ladislav 224 023 1 1966 4. 3. 5.* 4. 11 1080 83
Kanka Pavel 224 022 1 1969  
6. SVK ALYA Klamár ml. Rastislav 325 034 1 1982 6.* 6. 6. 6. 18 606 100
Klamár Ján 302 094 1 1986  
Trieda : KJP - T3   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 8 / 3   Rozjazdy Koef.prizn. : 4
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 Body Log.body %
1. SVK 1 Hrubjak Karol 234 014 1 1968 1. 1. 1. 3 3516 13
Hrubjak ml. Karol 234 015 11 1993  
2. SVK 9 Pado Martin 325 006 1 1970 2. 2. 2. 6 2312 25
Fedorik Vladimír 328 002 1 1962  
3. SVK 11 Zhukov Sergei rus 001 1 1966 3. 3. 3. 9 1608 38
Kollár Miroslav 312 060 1 1951  
Dvořák Miroslav 312 079 1 1962  
4. SVK 16 Mana Marian 317 046 1 1964 4. 4. 4. 12 1108 50
Kurej Ľuboš 328 001 1 1963  
5. SVK 6 Dudáš Ladislav 302 110 1 1950 5. 5. DNF 19 720 63
Kollár Martin 302 030 1 1989  
6. SVK 10 Čurma Vladimír 325 008 1 1943 DNC DNC DNC 27 75
Gornyitzki Peter 325 028 1 1971  
6. SVK 13 Ondo Michal 326 021 1 1968 DNC DNC DNC 27 75
Ondová Katarína 326 019 32 2002  
6. SVK 24 Max Radovan 314 003 1 1979 DSQ DSQ DSQ 27 75
Maxová Ľubomíra 314 088 2 1983  
Trieda : MIC - Micro class   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 23 Kelemen Michal 224 042 1 1980 1 1 2* 1 3 4800 20
Kelemen Ana 224 057 2 1986  
Šurín Peter 224 064 1 1988  
2. SVK 4 Nosko Juraj 108 034 1 1952 2* 2 1 2 5 2994 40
Nosko Ľubomír 110 371 11 1993  
Sedlačko Jozef 110 414 11 1994  
3. SVK CMOTA Petrík Matej 301 168 1 1985 3* 3 3 3 9 1938 60
Kollár Martin 301 167 1 1985  
Lehotová Michaela 234 004 12 1995  
4. SVK 3 Potucký Juraj 326 001 1 1955 4* 4 4 4 12 1188 80
Serbáková Kamila 326 004 2 1992  
Serbák Martin 326 024 1 1982  
5. SVK 98 Hajdučík Matej 234 003 1 1985 5 5 5 DNF* 15 606 100
Jariabka Peter 234 019 1 1984  
Mikulášová Mária 234 020 12 1993