Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 316 - 40.r.. O Vinianský strapec
Miesto a dátum : Zemplínska Šírava, 03.09.2016 - 04.09.2016
Usporiadateľ : FYC Sobrance
Riaditeľ preteku : M.Macura
Hlavný rozhodca : Mokáň Miroslav
Rozhodcovia : Szabari Gabriel, Szabariová Jaroslava, Potucký Emil
Trieda : FIN - Finn   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 4 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 19 Macura Michal 317 062 1 1977 1 2* 1 1 3 1406 25
2. SVK 5 Kapráľ Matej 301 180 1 1986 2* 1 2 2 5 804 50
3. SVK 101 Vanický Dušan 316 006 1 1960 3 3 3 DNC* 9 452 75
4. SVK 50 Macura Michal 317 057 1 1944 4 4 4 DNF* 12 202 100
Trieda : KJP - Kajutové plachetnice   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 17 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK INFINI Kriš Daniel 301 150 1 1964 2. 1. 1. 4. 4 6655 6
Kollar Kamil 317 061 1 1966  
Hrubý Michal 301 165 1 1973  
Jarombek Martin 301 189 1 1981  
2. SVK TRIM Csuday Zdenek 224 002 1 1959 1. 2. 2. 3. 5 5150 12
Rolík Jakob 224 043 21 1999  
3. SVK MÁRIA Potucký Juraj 326 001 1 1955 5. 4. 3. 1. 8 4270 18
Tušik Ján 326 030 1 1955  
4. SVK ADRIA Machovec Dezider 223 052 1 1959 6. 5. 4. 2. 11 3645 24
Babjak Marián 215 131 1 1969  
Luštík Jozef 223 105 1 1956  
Machovec Jakub 223 055 31 2001  
5. SVK RHEA2 Kolesár Martin 325 003 1 1968 4. 3. 5.* 5. 11 3160 29
Kolesárová Silvia 325 025 2 1969  
Repko Martin 224 044 1 1969  
Čurma Peter 325 009 1 1967  
6. SVK FIONA Kincel Peter 317 037 21 1997 3. 6. 9.* 9. 17 2765 35
Kincel František 317 038 1 1971  
Kincelová Dominika 317 039 22 1998  
7. SVK DREAM Pado Martin 325 006 1 1970 7. 8.* 6. 8. 18 2430 41
Fedorik Vladimír 328 002 1 1962  
8. SVK EAGLE Molčanyi Bohdan 316 226 21 1997 9. 7. 7. 6. 19 2140 47
Molčanyi Marcel 326 012 1 1966  
Molčanyiová Slávka 326 010 2 1973  
9. SVK GINNY Rozsypal Alexander 302 120 1 1991 8. 10.* 8. 7. 20 1885 53
Fedoriková Alica 302 119 2 1990  
Denhardt Róbert 317 058 1 1978  
10. SVK ALYA Klamár ml. Rastislav 325 034 1 1982 10. 11. 12.* 10. 27 1655 59
Klamár Ján 302 094 1 1986  
11. SVK GLORY Max Radovan 314 003 1 1979 DNC 9. 10. 11. 29 1450 65
Maxová Ľubomíra 314 088 2 1983  
12. SVK KORE2 Mana Marian 317 046 1 1964 11. 12. 11. DNF 31 1260 71
Kurej Ľuboš 328 001 1 1963  
13. SVK BARACU Fuhrman Viliam 302 105 1 1965 14. 14. 13. DNF 38 1090 76
Čičák Rudolf 314 115 1 1958  
14. SVK TYCHE2 Čurma Vladimír 325 008 1 1943 15. 13. 14. DNF 39 925 82
Gornyitzki Peter 325 028 1 1971  
15. SVK MARČA Kurej Lukáš 328 006 1 1989 12. 15. 16. DNF 40 775 88
Rusnaková Dana 328 008 2 1989  
16. SVK SUE Ondo Michal 326 021 1 1968 13. 16. 15. DNF 41 635 94
Ondová Katarína 326 019 32 2002  
17. SVK BUTERF Kurej Martin 328 005 1 1991 DNC 17. 17. DNF 52 505 100
Dufinec Martin 328 011 1 1990  
Macíková Patrícia 317 034 12 1995