Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 360 - Majstrovstvá oblasti
Miesto a dátum : Domaša, 06.08.2016 - 07.08.2016
Usporiadateľ : JK Prešov
Riaditeľ preteku : Ježko Martin jun.
Hlavný rozhodca : Mokáň Miroslav
Rozhodcovia : Beránková Iveta, Kolesárová Eva
Trieda : BIC - BIC Techno 293   Koef.vypís. : 4
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 4
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 11 Beránková Karolína 316 156 32 2001 1* 1 1 1 1 4 3200 20
2. SVK 49 Beránková Lenka 316 159 32 2002 2 2 2 DNS* DNF 12 1996 40
3. SVK 171 Habina Patrik 316 225 41 2004 DNF* DNF DNF DNC DNC 24 829 60
3. SVK 22 Kubín Róbert 316 166 31 2003 DNF* DNF DNF DNF DNC 24 829 60
3. SVK 38 Funk Peter 316 184 21 2000 DNF* DNF DNF DNC DNC 24 829 60
Trieda : KJP - Kajutové plachetnice   Koef.vypís. : 4
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 4
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK VAMPIR Kelemen Michal 224 042 1 1980 1.* 1. 1. 1. 3 3516 17
Šurín Peter 224 064 1 1988  
Abaffy Jaroslav 224 109 1 1984  
2. SVK QUEENI Makuch Alexej 327 003 1 1963 3.* 3. 3. 2. 8 2312 33
Makuchová Mária 327 012 2 1973  
3. SVK FALCON Ježko ml. Martin 301 160 1 1984 4.* 4. 2. 3. 9 1608 50
Ježko Martin 301 158 1 1960  
Macura Tomáš 317 059 1 1971  
4. SVK DRAGON Jančáry Martin 327 001 1 1964 2. 5.* 3. 5. 10 1108 67
Repáň Peter 327 007 1 1965  
Čunderlík Ján 327 011 1 1975  
5. SVK DELPHI Košalko Rastislav 301 185 1 1979 5. 2. DNF* 6. 13 720 83
Košalko Stanislav 301 184 1 1976  
Harakaľ Slavomír 301 187 1 1976  
6. SVK LABIAN Petrík Martin 301 139 1 1973 6. DNC* 4. 4. 14 404 100
Petrík Milan 301 141 1 1969  
Petrík Šimon 301 143 21 1999  
Trieda : RAC - Raceboard   Koef.vypís. : 4
Počet lodí / krajin: 17 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 4
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 8 Vrábel Zdeno 312 029 1 1963 1 2* 3* 1 1 1 1 2 7 5324 6
2. SVK 4 Heško Marcel 316 022 1 1975 3* 3* 1 3 2 2 2 1 11 4120 12
3. SVK 241 Potucký Martin 326 002 1 1987 2 1 2 2 4* 3* 3 3 13 3416 18
4. SVK 24 Habina Ladislav 316 021 1 1968 4 7* 9* 4 5 4 4 4 25 2916 24
5. SVK 3 Kissi Róbert 312 041 1 1971 5 5 5 6* 3 5 6* 5 28 2528 29
6. SVK 156 Lopuchovský Pavol 316 029 1 1989 7 4 6 8* 8* 6 5 6 34 2212 35
7. SVK 33 Velebír Pavol 301 094 1 1971 6 8* 8 7 6 7 7 9* 41 1944 41
8. SVK 7 Čarný Marcel 316 016 1 1963 DNF* DNC* 4 9 7 10 10 7 47 1712 47
9. SVK 17 Beránek Karol 316 012 1 1964 10 12* 7 12* 9 9 9 8 52 1508 53
10. SVK 25 Kučinský Ľubomír 316 025 1 1968 11* 10 10 14* 11 8 11 10 60 1324 59
11. SVK 155 Lopuchovský Pavol 316 001 1 1957 8 9 12* 10 10 13* 12 12 61 1160 65
12. SVK 26 Duchnovský Milan 316 151 1 1962 9 11 11 11 13* 12 13* 13 67 1008 71
13. SVK 14 Rexa Richard 312 113 21 1997 DNC* DNC* DNC 15 14 11 8 11 77 872 76
14. SVK 46 Beránek Peter 316 066 1 1974 12 13 13 13 12 DNC* DNC* DNC 81 740 82
15. SVK 77 Čarný Oliver 316 149 21 1999 DNF* 6 DNF* 5 DNF DNF DNF DNF 83 620 88
16. SVK 31 Pollák Jozef 316 003 1 1945 DNC* DNC* DNC DNC DNC 14 14 14 96 508 94
17. SVK 52 Mikler Ľubomír 316 142 1 1991 DNF* DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 108 404 100