Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 406 - Student regata
Miesto a dátum : Murter (CRO), 10.09.2016 - 16.09.2016
Usporiadateľ : TRIM Zvolen
Riaditeľ preteku : Kelemen Ladislav
Hlavný rozhodca : Baldasar Morozin
Rozhodcovia : NULL
Trieda : ORC - ORC club   Koef.vypís. : 2
Počet lodí / krajin: 13 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK Novak Novák Zdeno 203 075 1 1961 2 1 1 2 4* 6 2430 8
Gabarík Jaroslav 224 123 1 1963  
Bodina Marián 900 324 1 1986  
Haviar Patrik 900 325 1 1992  
Ondreička Vladimír 900 326 1 1985  
Kocpík Daniel 900 327 1 1991  
Babinec Ján 900 328 1 1985  
Bodina Miroslav 900 329 1 1986  
Babinec Pavol 900 331 1 1986  
2. SVK Csuday Csuday Zdenek 224 002 1 1959 5* 2 5 1 1 9 1828 15
Piliarová Lenka 224 070 2 1988  
Grossmannová Linda 224 069 2 1989  
Schlarmann Roman 224 067 1 1963  
Krasnovská Kvetoslava 224 066 2 1968  
Čurgalyová Veronika 224 071 2 1983  
Muranská Andrea 900 321 2 1974  
Šimášek Jaroslav 900 322 1 1990  
Hlavačka Adam 900 323 1 1986  
3. SVK Keleme Kelemen Michal 224 042 1 1980 4 4 2 3 6* 13 1476 23
Oravcová Martina 900 313 12 1994  
Čambál Jozef 900 314 1 1991  
Šimková Simona 900 315 2 1988  
Lukáčová Kristína 900 316 2 1988  
Balážiová Katarína 900 317 2 1991  
Rigitko Matej 900 318 11 1993  
Hanzel Adam 900 319 1 1992  
Kubica Branislav 900 320 1 1986  
4. SVK Malova Malovaný Richard 224 051 1 1991 3 3 11* 4 5 15 1226 31
Beneš Matej 900 350 1 1987  
Valúch Richard 900 351 1 1990  
Urminský Maroš 900 352 1 1990  
Baník Martin 900 353 1 1988  
Pagáč Miroslav 900 354 1 1984  
Karnok Andrej 900 355 1 1990  
Gambalosi Jaroslav 900 356 1 1987  
Müller Ľubomír 900 357 1 1989  
5. SVK Surin Šurín Peter 224 064 1 1988 8* 5 3 7 2 17 1032 38
Valko Martin 224 106 1 1987  
Abaffy Jaroslav 224 109 1 1984  
Nagy Gejza 224 107 1 1988  
Mojžiš Roman 900 302 1 1978  
Petráš Štefan 900 303 1 1977  
Uhliar Martin 900 304 1 1992  
Abrahámová Andrea 900 305 2 1986  
Mišovic Marek 900 306 1 1985  
6. SVK Benček Benček Marek 213 001 1 1976 1 7 7 6 8* 21 874 46
Godáňová Andrea 900 332 2 1988  
Snováková Daniela 900 333 2 1987  
Gablička Richard 900 334 1 1982  
Mareth Matej 900 335 1 1987  
Bartalos Zsolt 900 336 1 1933  
Orisková Denisa 900 337 2 1992  
Studničná Lucie 900 338 2 1988  
Kozubjaková Judita 900 339 2 1973  
7. SVK Slota Slota Ladislav 224 063 1 1984 7 9* 4 8 3 22 740 54
Reško Milan 900 366 1 1984  
Akuc Juraj 900 367 1 1973  
Kerpta Dušan 900 368 1 1962  
Poprenda Marián 900 369 1 1977  
Molčany Roman 900 370 1 1977  
Jankovič Ľubomír 900 371 1 1973  
Harhammer Martin 900 372 31 2003  
Harhammer Annkatrin 900 373 31 2001  
8. SVK Čech Čech Ladislav 224 023 1 1966 6 6 8 5 13* 25 624 62
Kováčová Eva 224 093 2 1984  
Mako Kristián 224 091 1 1982  
Gáži Martin 224 078 1 1986  
Cisárová Zdenka 900 340 2 1987  
Thomková Gabriela 900 341 2 1988  
Blažo Martin 900 342 1 1989  
Dano Tomáš 900 343 1 1985  
Bučány Miloš 900 344 1 1987  
9. SVK Benedi Benedikovic Boris 224 102 1 1987 9 8 10* 10 9 36 522 69
Stopa Martin 224 101 1 1989  
Madaras Martin 224 100 1 1987  
Dorič Peter 900 308 1 1986  
Hujsi Ivan 900 309 1 1987  
Chovanec Marek 900 310 1 1989  
Barčák Daniel 900 311 1 1988  
Baxa Alexander 900 312 1 1987  
Baxa Marek 900 307 1 1988  
10. SVK Vaňo Vaňo Martin 900 358 1 1973 11 12* 6 9 11 37 430 77
Horváth Tomáš 900 359 1 1984  
Ajpek Marián 900 360 1 1987  
Gerhard Ľubor 900 361 1 1976  
Benech Peter 900 362 1 1984  
Vraštiak Patrik 900 363 1 1986  
Matejovič Michal 900 364 1 1988  
Švihra Bohuslav 900 365 1 1969  
11. SVK Kanka Kanka Pavel 224 022 1 1969 12 11 9 DNF* 7 39 348 85
Rapčík Marek 900 294 1 1985  
Mikuš Juraj 900 295 1 1984  
Horniak Martin 900 296 1 1987  
Gorný Róbert 900 297 1 1985  
Hulala Peter 900 298 1 1986  
Chládeková Barbora 900 299 2 1991  
Filová Hana 900 300 2 1990  
Kulhánková Kristína 900 301 2 1991  
12. SVK Gombar Gombarčík Jozef 224 097 1 1972 10 13* 13 12 10 45 272 92
Török Marián 224 098 1 1968  
Kročková Jana 224 099 2 1966  
Grežová Gabriela 900 345 2 1975  
Grežo Ladislav 900 346 1 1969  
Gombarčíková Janeta 900 347 2 1970  
Chudá Patrícia 900 348 12 1995  
Gombarčíková Tatiana 900 349 22 1999  
13. SVK Morave Morávek Martin 224 138 1 1974 DNF* 10 12 11 12 45 202 100
Omelka Michal 900 286 1 1983  
Stoupa Ján 900 293 1 1983  
Szluková Lucie 900 292 2 1991  
Krajčovič Martin 900 291 1 1989  
Dolanová Dagmar 900 290 12 1995  
Sulík Pavel 900 289 1 1983