Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 311 - 41r.O Vinianský strapec
Miesto a dátum : Zemplínska Šírava, 09.09.2017 - 10.09.2017
Usporiadateľ : J.K.TATUM
Riaditeľ preteku : M.Macura jun.
Hlavný rozhodca : Mokáň Miroslav
Rozhodcovia : Potucký Emil, Szabari Gabriel
Trieda : FIN - Finn   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 Body Log.body %
1. SVK 15 Sopúch Slavomír 301 140 1 1970 2* 1 1 1 1 1 2 7 4395 17
2. SVK 19 Macura Michal 325 051 1 1977 1 2* 2 2 2 2 1 10 2890 33
3. SVK 12 Kincel Peter 317 037 11 1997 4* 3 3 3 3 3 3 18 2010 50
4. SVK 6 Lami Alexander 316 026 1 1960 3 4 4 DNF* 4 4 4 23 1385 67
5. SVK 128 Macura Michal 325 053 1 1944 5 5 5 4 5 5 DNC* 29 900 83
6. SVK 2 Sredňak Dušan 901 020 1 1971 6* 6 6 5 6 6 5 34 505 100
Trieda : KJP - Kajutové plachetnice   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 16 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK INFINI Kriš Daniel 301 150 1 1964 1.* 1. 1. 1. 1. 4 3915 6
Hrubý Michal 301 165 1 1973  
Macura Tomáš 317 059 1 1971  
Kollar Kamil 317 061 1 1966  
2. SVK RHEA 2 Kolesár Martin 325 003 1 1968 3.* 2. 3. 2. 2. 9 3012 13
Repko Martin 224 044 1 1969  
Kincel František 317 038 1 1971  
3. SVK LUK IV Mana Marian 317 046 1 1964 2. 3.* 2. 3. 3. 10 2484 19
Kurej Ľuboš 328 001 1 1963  
4. SVK GLORY Max Radovan 314 003 1 1979 4. 8.* 7. 4. 6. 21 2109 25
Šebian Miroslav 314 032 1 1980  
5. SVK LUKA Senčar Ludvik 314 116 1 1952 7. 4. 12.* 7. 8. 26 1818 31
Max Peter ml. 314 026 1 1980  
6. SVK BUTEFL Lobo Peter 328 007 1 1988 8. 14.* 5. 8. 5. 26 1581 38
Rusnaková Dana 328 008 2 1989  
7. SVK DREAM Pado Martin 325 006 1 1970 6. 7. 8.* 6. 7. 26 1380 44
Ondo Michal 325 047 1 1968  
Ondová Katarína 325 048 32 2002  
8. SVK TYCHE Čurma Vladimír 325 008 1 1943 11.* 9. 10. 5. 4. 28 1206 50
Szabari Gabriel 312 073 1 1961  
9. SVK ALYA Klamár Rastislav 325 033 1 1960 5. 6. 9. DNC* DNC 37 1053 56
Klamárová Mariana 302 095 2 1960  
10. SVK GINI Ujlaky Peter 302 118 1 1978 9. 11.* 11. 9. 9. 38 915 63
Rozsypal Alexander 302 120 1 1991  
Potapenko Sergej 901 009 1 1984  
Denhart Robert 302 101 1 1978  
11. SVK CMOTA Petrík Matej 301 168 1 1985 10. 10. 4. DNC* DNC 41 792 69
Cerva Lukáš 301 169 1 1985  
Čičatková Lenka 301 190 2 1991  
12. SVK ABOVIA Kollár Marián 302 002 1 1948 13. 5. 6. DNC* DNC 41 678 75
Vosika Peter 302 064 1 1958  
13. SVK BARACU Šarik Jozef 314 113 1 1958 12. 12. 13.* 12. 10. 46 573 81
Fuhrman Viliam 302 105 1 1965  
Čičák Rudolf 314 115 1 1958  
14. SVK CALIOP Kurej Lukáš 328 006 1 1989 15.* 15. 14. 10. 11. 50 477 88
Kurej Martin 328 005 1 1991  
Dufinec Martin 328 011 1 1990  
15. SVK SARAH Hredzák Ľuboš 325 043 1 1987 14. 13. 15.* 11. 12. 50 387 94
Hredzáková Mária 325 044 2 1983  
16. SVK ZARA Goliáš Miroslav 325 056 1 1967 16. 16. 16. DNC* DNC 65 303 100
Husárik Pavol 129 153 1 1976