Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 314 - Veľka cena Slovenska 2018 - kajutový jachting
Miesto a dátum : Domaša, 21.09.2018 - 23.09.2018
Usporiadateľ : JK Prešov
Riaditeľ preteku : Ježko Martin jun.
Hlavný rozhodca : Mokáň Miroslav
Rozhodcovia : Szabari Gabriel, Potucký Emil, Lehota Igor, Ježko ml. Martin, Kollár Kamil
Trieda : KJP - Športové lode   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 12 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK BLACKP Tuleja Tomáš 101 365 1 1976 2. 1. 4. 8.* 1. 2. 5.* 2. 12 8260 8
Tulejová Andrea 101 563 2 1977  
2. SVK JULIE Kriš Daniel 301 150 1 1964 7.* 2. 2. 7.* 3. 4. 2. 1. 14 6153 17
Hrubý Michal 301 165 1 1973  
3. SVK FIONA Kincel Peter 317 037 11 1997 3.* 3. 3. 2. 2. 1. 7.* 3. 14 4921 25
Kincel František 317 038 1 1971  
Macura Michal 325 051 1 1977  
4. SVK LUK 4 Mana Marian 317 046 1 1964 5.* 5. 6.* 1. 4. 3. 4. 4. 21 4046 33
Kurej Ľuboš 328 001 1 1963  
Kurej Lukáš 328 006 1 1989  
5. SVK ADRIA2 Machovec Dezider 223 052 1 1959 6. 7.* 1. 4. 7.* 7. 3. 5. 26 3367 42
Babjak Marián 215 131 1 1969  
Luštík Jozef 223 105 1 1956  
Machovec Jakub 223 055 21 2001  
6. SVK TRIM Csuday Zdenek 224 002 1 1959 1. 4. 5. 5. DNC* 5. 6. DNF* 26 2814 50
Rolík Jakob 224 043 21 1999  
7. SVK OKAZIJ Domiňak Miroslav 203 118 1 1973 4. 6. 7. 3. 6. 9.* 11.* 6. 32 2345 58
Lovás Pavol 203 360 1 1973  
8. SVK RHEA2 Kolesár Martin 325 003 1 1968 9.* 9. 8. 9. 10.* 6. 1. 7. 40 1939 67
Repko Martin 224 044 1 1969  
9. SVK ELEANO Čech Ladislav 224 023 1 1966 8. 8. 10. 11.* 5. DNF* 8. 9. 48 1582 75
Kanka Pavel 224 022 1 1969  
10. SVK LEGACY Repáň Peter 327 007 1 1965 DNF* 10. 11.* 10. 8. 10. 10. 8. 56 1260 83
Čunderlík Ján 327 011 1 1975  
Uhlár Peter 327 008 1 1963  
11. SVK LUKA Senčar Ludvik 314 116 1 1952 11. 12.* 12.* 12. 9. 8. 9. 10. 59 973 92
Senčar Daniel 316 189 31 2003  
12. SVK CHARLO Kapráľ Matej 301 180 1 1986 10. 11. 9. 6. DNC* DNC* DNC DNC 62 707 100
Kapráľ Radovan 301 179 1 1981  
Trieda : KJP - Turistické lode   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 6 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK MILENK Novák Zdeno 203 075 1 1961 1.* 1.* 1. 1. 1. 1. 1. 1. 6 6153 17
Hrubjak Karol 234 014 1 1968  
2. SVK MAGIC Bosák Miroslav 301 181 1 1970 2. 3. 2. 4.* 4.* 2. 3. 3. 15 4046 33
Kušnír Robert 901 115 1 1974  
3. SVK DRAGON Jančáry Martin 327 001 1 1964 4.* 2. 3. 3. 2. 4.* 4. 2. 16 2814 50
Vaľo Dominik 327 029 1 1980  
Ongrady Matúš 901 117 1 1990  
4. SVK FALCON Baláž Ondrej 301 163 1 1983 3. 5.* 4.* 2. 3. 3. 2. 4. 17 1939 67
Ježko Martin 301 158 1 1960  
Macura Tomáš 317 059 1 1971  
5. SVK LABIAN Petrík Martin 301 139 1 1973 6.* 6. 6. DNF* 5. 5. 5. 5. 32 1260 83
Čížik Róbert 301 156 1 1962  
Baňas Dalibor pol 003 1 1960  
6. SVK STRIBO Fedorňák Ján 301 186 1 1974 5. 4. 5. 5. DNC* DNC* DNC DNC 33 707 100
Fedorňák Michal 301 193 1 1984  
Trieda : MIC - Micro class   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 66 Kelemen Michal 238 012 1 1980 1* 1* 1 1 1 1 1 1 6 5600 20
Šurín Peter 238 007 1 1988  
Hajdučík Matej 234 003 1 1985  
2. SVK CMOTA Kollár Martin 301 167 1 1985 2 2 2 3* 2 3* 3 2 13 3493 40
Petrík Matej 301 168 1 1985  
Macejko Adam 901 116 1 1989  
3. SVK 41 Potucký Juraj 326 001 1 1955 3* 3 3 2 4* 2 2 3 15 2261 60
Lopuchovský Pavol 316 029 1 1989  
Butkovská Eva 901 114 2 1992  
4. POL 52 Nemček Martin 105 308 1 1974 4* 4* 4 4 3 4 4 4 23 1386 80
Štrba Miroslav 232 027 1 1966  
5. SVK 6 Zacharov Juraj 238 019 1 1982 5 DNS* DNC* DNF DNC 5 5 5 32 707 100
Stopka Martin 224 101 1 1989  
Oravcová Martina 238 026 2 1994