Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 361 - Vinniansky Strapec
Miesto a dátum : Zemplínska Šírava, 08.09.2018 - 09.09.2018
Usporiadateľ : J.K.TATUM
Riaditeľ preteku : Michal Macura jun.
Hlavný rozhodca : Szabari Gabriel
Rozhodcovia : Potucký Emil
Trieda : KJP - Kajutové plachetnice   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 15 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 Body Log.body %
1. SVK RHEAII Kolesár Martin 325 003 1 1968 1. 1. 3.* 1. 1. 1. 2. 7 3741 7
Čurma Peter 325 009 1 1967  
Repko Martin 224 044 1 1969  
2. SVK LUK IV Kurej Ľuboš 328 001 1 1963 4. 5.* 2. 2. 2. 4. 3. 17 2838 13
Kurej Lukáš 328 006 1 1989  
Hudáková Veronika 328 017 2 1989  
3. SVK FIONA Macura Michal 325 053 1 1944 7. 2. 1. 4. 3. 8.* 8. 25 2310 20
Macura Tomáš 317 059 1 1971  
4. SVK GINI Denhart Róbert 328 025 1 1978 6. 8.* 6. 5. 5. 6. 1. 29 1935 27
Ujlaky Peter 328 026 1 1978  
Rozsypal Alexander 328 027 1 1991  
Potapenko Sergeiy 328 022 1 1984  
5. SVK MARIA Potucký Juraj 326 001 1 1955 2. 4. 5. 7. 6. 9.* 7. 31 1644 33
Zacharov Juraj 238 019 1 1982  
Tušik Ján 326 030 1 1955  
6. SVK DREAM Pado Martin 325 006 1 1970 5. 6. 8. 9.* 7. 2. 4. 32 1407 40
Kalanin Radoslav 325 040 1 1974  
7. SVK CALIOP Michálek Pavol 317 066 1 1965 12.* 12. 7. 12. 8. 3. 5. 47 1206 47
Mana Marian 317 046 1 1964  
Michálek Pavol 317 069 31 2003  
8. SVK TYCHEI Čurma Vladimír 325 008 1 1943 8. 9. 11.* 6. 11. 5. 9. 48 1032 53
Klacik Vladimír 325 052 1 1975  
Gornyitzki Peter 325 028 1 1971  
9. SVK GLORY Max Radovan 314 003 1 1979 3. 3. 12. 8. 9. DNS* DNC 51 879 60
Šebian Miroslav 314 032 1 1980  
Max Gabriel 314 002 1 1949  
10. SVK TIMI Kollár Miroslav 312 060 1 1951 11.* 11. 9. 10. 10. 7. 6. 53 741 67
Vysocká Miroslava 312 123 2 1979  
Vysocký Martin 312 124 1 1977  
11. SVK LUKA Senčar Ludvik 314 116 1 1952 9. 7. 4. 3. DNC* DNC DNC 55 618 73
Senčar Daniel 316 189 31 2003  
12. SVK ALYA Klamár Rastislav 325 033 1 1960 10. 10. 10. 11. DNC* DNC DNC 73 504 80
Klamár ml. Rastislav 325 034 1 1982  
13. SVK MARGIT Goliáš Miroslav 325 056 1 1967 13. DNF* DNF DNS 4. DNF DNS 81 399 87
14. SVK SANTIM Dudáš Ladislav 312 121 31 2003 14. 13. DNC* DNC DNC DNC DNC 91 303 93
15. SVK SUE Ondo Michal 325 047 1 1968 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 96 100