Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 154 - Slňavska riasa
Miesto a dátum : Slnava, 24.08.2019 - 25.08.2019
Usporiadateľ : YC Slnava Piestany
Riaditeľ preteku : Martin Peťko
Hlavný rozhodca : Peťko Martin
Rozhodcovia : NULL
Trieda : KJP - Kajutové plachetnice   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 11 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 8 Kollárik Matej 110 353 1 1990 1 6 DNS* 1 8 3426 9
Zelenay Róbert 110 192 1 1960  
Dudej Vasil 110 394 1 1963  
Torák Waldemar 110 181 1 1967  
2. SVK 10 Sedlačko Jozef 110 414 1 1994 8* 3 1 6 10 2523 18
Hadvigová Zuzana 110 421 2 1981  
Današová Martina 110 434 12 1997  
3. SVK 9 Urban Jozef 110 435 1 1963 6* 5 2 3 10 1995 27
Siebert Matej 110 457 1 1970  
4. SVK 14 Čulen Marek 110 454 1 1976 DNF* 4 4 2 10 1620 36
Bačik Boris 110 441 1 1968  
5. SVK 13 Matuška Ján 110 395 1 1961 7* 7 3 4 14 1329 45
Macejka Ľubomír 110 468 1 1962  
6. SVK 3 Varga Stanislav 110 219 1 1971 9 1 DNS* 5 15 1092 55
Bokor Martin 110 451 1 1990  
7. SVK 5 Filo Stanislav 110 436 1 1962 4 9 5 DNS* 18 891 64
Tokolyová Mária 110 459 2 1979  
Drahovský Tomáš 110 466 1 1987  
8. SVK 15 Psalman Miroslav 110 120 1 1964 5 2 DNS* DNS 19 717 73
Fiantoková Mária 110 463 2 1982  
9. SVK 1 Konařík Luděk 110 460 1 1958 2 8 DNS* DNS 22 564 82
Krobot Jaromír 110 322 1 1961  
10. SVK 7 Vitko Juraj 110 013 1 1950 3 DNF* DNS DNS 27 426 91
Držík Juraj 110 288 1 1966  
11. SVK 4 Paleš Robert 110 437 1 1973 10 DNF* DNS DNS 34 303 100
Prišticová Júlia 110 039 2 1949  
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 2
Počet lodí / krajin: 7 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 Body Log.body %
1. SVK 1 Siebert Peter 110 458 31 2006 1 1 1 3 1892 14
2. SVK 2 Siebertová Hanka 110 473 42 2007 2 3 2 7 1290 29
3. SVK 3 Hešková Karolína 103 436 42 2009 4 2 3 9 938 43
4. SVK 4 Pálka David 110 470 41 2010 3 6 4 13 688 57
5. SVK 5 Kupec Matej 110 469 41 2011 7 4 DNS 19 494 71
6. SVK 6 Čulenová Karolínka 110 471 42 2011 6 5 DNS 19 336 86
7. SVK 7 Čulen Jakub 110 472 41 2013 5 DNS DNS 21 202 100