Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 202 - Velka cena Slovenska 2019 - v kajutovom jachting
Miesto a dátum : Orava, 04.10.2019 - 06.10.2019
Usporiadateľ : Slovakia Yacht klub Trenčín
Riaditeľ preteku : Richard Centový
Hlavný rozhodca : Mydlík Martin
Rozhodcovia : Lehota Igor, Marynčák Jaromír, Dolanová Gabriela, Hajdučík Matej, Repáň Peter, Kurej Luboš
Trieda : KJP - Kajutové plachetnice   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 10 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 115 Novák Zdeno 203 075 1 1961 3.* 1. 1. 1. 1. 3.* 1. 1. 6 7707 10
Heglas Peter 108 023 1 1972  
Repáň Peter 327 007 1 1965  
2. SVK 517 Machovec Dezider 223 052 1 1959 1. 2. 3.* 2. 2. 2. 2. 3.* 11 5600 20
Machovec Jakub 223 055 21 2001  
Babjak Marián 215 131 1 1969  
Noris Tomáš 223 212 21 2002  
3. SVK 41 Tuleja Tomáš 101 365 1 1976 2. 3. 6.* 7.* 6. 1. 4. 4. 20 4368 30
Píš Vladimír 901 254 1 1989  
4. SVK 526 Hrubjak Karol 234 014 1 1968 4. 6.* 2. 3. 5.* 5. 5. 2. 21 3493 40
Hrubjak ml. Karol 234 015 1 1993  
5. SVK 12 Csuday Zdenek 224 002 1 1959 5.* 5. 4. 4. 4. 4. 3. 6.* 24 2814 50
Ružička Pavel 215 003 1 1975  
6. SVK 103 Nosko Juraj 108 034 1 1952 6.* 4. 5. 6.* 3. 6. 6. 5. 29 2261 60
Graus Jozef 110 245 1 1970  
Kováč Martin 110 419 1 1964  
7. SVK 225 Fenik Marek 108 069 1 1975 7. 7. 8.* 8. 7. DNC* 7. 7. 43 1792 70
Rožník Štefan 108 011 1 1951  
Lovás Pavol 203 360 1 1973  
8. SVK 63 Lénárt Ondrej 237 011 1 1944 8. 9.* 9.* 9. 8. 7. 8. 8. 48 1386 80
Centová Tereza 108 062 22 2000  
Bošanský Marián 108 073 1 1987  
Urík Jaroslav 238 025 1 1989  
9. SVK 3 Domiňak Miroslav 203 118 1 1973 DNC* 8. 7. 5. DNC* DNC DNC DNC 53 1029 90
Psota Juraj 203 363 1 1974  
10. SVK 9956 Hropko Fero 223 134 1 1964 9. 10. DNC* DNC* DNC DNC DNC DNC 63 707 100
Zupka Šimon 223 133 1 1995  
Kačák Miroslav 224 143 1 1973  
Kačáková Radka 224 144 12 1998  
Trieda : MIC - Micro class   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 66 Kelemen Michal 238 012 1 1980 1* 1 1 1 1 1 1 DNC* 6 5600 20
Kelemen Martin 238 018 1 1982  
Galambosi Jaroslav 901 253 1 1987  
2. SVK 20 Hajdučík Matej 234 003 1 1985 2* 2* 2 2 2 2 2 1 11 3493 40
Vaňo Boris 238 020 11 1996  
Zacharov Juraj 238 019 1 1982  
3. SVK 52 Nemček Martin 105 308 1 1974 4* 3 3 4* 3 3 3 2 17 2261 60
Urbánek Ján 105 354 1 1965  
4. SVK 101 Benedikovic Boris 224 102 1 1987 3 5* 4 3 4 5* 4 3 21 1386 80
Stopka Martin 238 030 1 1989  
Oravcová Martina 238 026 2 1994  
5. SVK 98 Štaffen Roman 237 010 1 1972 5* 4 5 5 5 4 5 DNC* 28 707 100
Kurej Ľuboš 328 001 1 1963  
Galambosi Jaroslav 901 253 1 1987