Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 258 - 43th Micro cup - World cup
Miesto a dátum : Liptovská Mara, 17.08.2019 - 24.08.2019
Usporiadateľ : Kolotocari
Riaditeľ preteku : Michal Kelemen
Hlavný rozhodca : Mydlík Martin
Rozhodcovia : Kadlečíková Jana, Sloboda Igor, Oršula Peter, Moravek Martin, Vanický Dušan, Kurej Luboš, Ježko ml. Martin, Repáň Peter, Hajdučík Matej, Kopp Miroslav
Trieda : MIC - Micro class   Koef.vypís. : 10
Počet lodí / krajin: 36 / 8   Rozjazdy Koef.prizn. : 10
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. POL 77 TARNACKI PIOTR pol 001 1 1990 1 4* 1 1 1 4 16570 3
Bartosz Makala pol 002 1 1990  
Grzegorz Banaszczyk pol 003 1 1990  
2. POL 290 Celmerowski Marcin pol 001 1 1990 2 6* 2 2 2 8 13560 6
Moczkowski Wojciech pol 002 1 1990  
Śleziona Oskar pol 003 1 1990  
3. RUS 771 BAZHENOV VLADIMIR rus 001 1 1990 3 1 6 7* 5 15 11800 8
BABUSHKIN ANDREY rus 002 1 1990  
KUZMIN ANDREY rus 003 1 1990  
4. RUS 174 Kistanov Arkadiy rus 001 1 1990 22* 2 5 3 10 20 10550 11
Selin Vladimir rus 002 1 1990  
Bill Andrew rus 003 1 1990  
5. POL 88 TWAROWSKI MACIEJ pol 001 1 1990 12* 5 3 6 6 20 9580 14
Agata Czarminska pol 002 1 1990  
Miroslaw Zajac pol 003 1 1990  
6. FRA 21947 MIEULET Gaetan fra 001 1 1990 4 14* 7 4 9 24 8790 17
Commissaire Jonathan fra 002 1 1990  
Mitonneau Régis fra 003 1 1990  
7. NED 17 ROBERT Renan ned 001 1 1990 8 3 8 19* 12 31 8120 19
Van den heeden Lukas ned 002 1 1990  
ROBERT Yuna ned 003 2 1990  
8. FRA 4080 Humbert fra 001 1 1990 6 7 12 14* 7 32 7540 22
Forsans fra 002 1 1990  
Pecout fra 003 1 1990  
9. POL 15 PIOTR KOWALEWSKI pol 001 1 1990 14 11 16* 5 3 33 7030 25
RAFAŁ TRZCIŃSKI pol 002 1 1990  
10. RUS 720 Vitalii Tolchenov rus 001 1 1990 9 10 11* 8 8 35 6570 28
ANDREY GERASIMENKO rus 002 1 1990  
Konstantin Toropov rus 003 1 1990  
11. FRA 4183 TANGUY Michel fra 001 1 1990 18* 9 14 9 4 36 6160 31
TANGUY Soline fra 002 2 1990  
12. SVK 66 Kelemen Michal 238 012 1 1980 10 19* 4 11 14 39 5780 33
Malovaný Richard 238 014 1 1991  
Šurín Peter 238 007 1 1988  
13. RUS 110 Gennady Svistunov rus 001 1 1990 13 17* 9 15 17 54 5430 36
Sergej Stepanov rus 002 1 1990  
Sergej Sirotkin rus 003 1 1990  
14. FRA 41708 MEUNIER LAURENT fra 001 1 1990 5 DSQ* 27 13 11 56 5110 39
KREIS STEPHAN fra 002 1 1990  
François SALLENGROS fra 003 1 1990  
15. POL 125 Reszkowski Witold pol 001 1 1990 23* 18 10 16 13 57 4810 42
Jedrychowicz Bartlomiej pol 002 1 1990  
Tutaj Mateusz pol 003 1 1990  
16. FRA 38294 Benaben philippe fra 001 1 1990 7 20* 19 18 15 59 4530 44
Keddam Elise fra 002 1 1990  
Bessou alain fra 003 1 1990  
17. FRA 4000 Chrétien François fra 001 1 1990 19* 16 17 10 16 59 4270 47
Aubin Valérie fra 002 2 1990  
Ollivier Aubin Lisa fra 003 2 1990  
18. ITA 71 Luca Fantin ita 001 1 1990 11 27* 20 17 18 66 4020 50
Matteo Pitari ita 002 1 1990  
Massimo Stella ita 003 2 1990  
19. RUS 105 Astashev Yury rus 001 1 1990 15 8 24 20 26* 67 3790 53
Balakireva Liubov rus 002 2 1990  
20. POL 80 Grodzki Maciej pol 001 1 1990 26* 15 13 21 20 69 3560 56
Krawczak Jarosław pol 002 1 1990  
Myczko Robert pol 003 1 1990  
21. POL 82 Kuczyński Jacek pol 001 1 1990 27* 12 15 24 22 73 3350 58
Antczak Kuczyńska Alicja pol 002 2 1990  
Kuczyński Damian pol 003 1 1990  
22. LAT 311 Smoljakov Vladimir lat 001 1 1990 16 13 22 22 DNF* 73 3150 61
Lakstigala Nikita lat 002 1 1990  
Antonov Vladimir lat 003 1 1990  
23. GER 470 Salakhutdinova, Anastasiia ger 001 2 1990 25 DSQ* 21 12 21 79 2960 64
Balenko, Pavel ger 002 1 1990  
Brenscheidt, Björn ger 003 1 1990  
24. ITA 80 Vanelli Matteo ita 001 1 1990 17 23 18 23 24* 81 2770 67
Carloia Lorenzo ita 002 1 1990  
Aggio Veronica ita 003 2 1990  
25. GER 131 Ringelmann Johann ger 001 1 1990 21 21 23 29* 23 88 2590 69
Vvedenskaia Ekaterina ger 002 2 1990  
Vvedenskii Mikhail ger 003 1 1990  
26. POL 66 Slavomir Rodhe pol 001 1 1990 24 22 28* 25 19 90 2420 72
Maja Grodzka pol 002 1 1990  
Maroslav Mikolajczak pol 003 1 1990  
27. SVK 41 Potucký Juraj 326 001 1 1955 20 26 25 27* 25 96 2260 75
Potucký Martin 326 002 1 1987  
Kudelás Ľuboš 326 003 1 1988  
28. SVK 20 Hajdučík Matej 234 003 1 1985 29 24 30* 28 27 108 2100 78
Kelemen Martin 238 018 1 1982  
Vaňo Boris 238 020 11 1996  
29. RUS 177 Murova Daria rus 001 2 1990 30* 29 26 26 30 111 1950 81
Moskovtsev Konstantin rus 002 1 1990  
Ryzmenkov Pavel rus 003 1 1990  
30. RUS 123 KORSHUNOV SERGEY rus 001 1 1990 28 28 29 31* 28 113 1800 83
GALKIN ROMAN rus 002 1 1990  
KORSHUNOV DMITRY rus 003 1 1990  
31. SVK 98 Kurej Ľuboš 328 001 1 1963 32 25 33* 30 33 120 1660 86
Hospodár Pavol 325 020 1 1987  
Mana Marian 317 046 1 1964  
32. SVK 52 Nemček Martin 105 308 1 1974 31 30 31 32* 31 123 1520 89
Urbánek Ján 105 354 1 1965  
Ružička Pavel 215 003 1 1975  
33. ITA 5098 Marco D’Alba ita 001 1 1990 33 32 32 DNS* 29 126 1390 92
Mauro Zennaro ita 002 1 1990  
Francesca Volpato ita 003 2 1990  
34. SVK 101 Benedikovic Boris 224 102 1 1987 35 31 35 DNS* 32 133 1260 94
Stopka Martin 238 030 1 1989  
Beneš Matej 238 022 1 1987  
35. SVK 71 Marynčák Miroslav 238 032 1 1959 34 OCS* 34 DNS 34 139 1130 97
Arendáš Andrej 238 033 1 1978  
Marková Anna 238 034 2 1985  
36. RUS 46 Mitrofanov Victor rus 001 1 1990 36 33 DNF* DNS 35 141 1010 100
Krishtafovich Yuri rus 002 1 1990  
Katasonov Boris rus 003 1 1990