Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2022

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing  Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2022

Strana 1 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 29R RS5 RSF RSX BIC BTP TWF RAC IQF IQY FF OFF FUN KB KJP MIC SEN E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R65 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
6026 23.05.2022 7 MS Raceboard Balantonfoldvar (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - 14 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
153 28.05.2022 2 Balnea cup Slnava TJ Slnava Piestany 5 5 - 5 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6027 02.06.2022 4 Puchar Dziwnova Dziwnow (POL) POL 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
212 03.06.2022 3 MDD regata Vodné dielo Žilina - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - 3
6028 04.06.2022 3 Supercup HUN Balaton (HUN) HUN - - - - - - - - - - - 6 - - 6 - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6123 04.06.2022 2 Tót István Memorial Velence (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - - - - - - -
403 04.06.2022 8 Team Regata Murter (CRO) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3
251 04.06.2022 2 Júnová regata Liptovská Mara YC LIMAR 5 5 - 5 - 5 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
107 04.06.2022 2 Majstrovstvá oblasti Senec KVO BA 4 4 4 4 4 - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
106 04.06.2022 2 Laser Standard Legends Gabčíkovo Dynamo - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6124 06.06.2022 1 Tót István Memorial Velence (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6 - - - - - -
6030 11.06.2022 2 Puchar Nysy Glebinow (POL) POL 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6029 11.06.2022 2 Nechranice test weekend Chbany (CZE) CZE 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
451 11.06.2022 1 SP MM Žilinská priehrada - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - -
306 11.06.2022 2 Čerešnička Domaša Akademik TU Košice 3 - - - - - - - - - - 3 3 - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
252 11.06.2022 2 Trim Cup - PLM Liptovská Mara Trim Zvolen 3 3 3 3 - 3 - 2 - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - -
202 11.06.2022 2 Pohar primatora mesta Namestovo Orava 5 - 5 - - - - 5 - - - 3 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6098 14.06.2022 3 Europa CUP POL Dziwnow (POL) POL - 10 10 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6095 16.06.2022 3 Choco cup Balaton (HUN) HUN - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6031 16.06.2022 3 HUN pohar II Balatonföldvár (HUN) HUN - - - - - - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6110 18.06.2022 5 World Championships Formula Foil Torbole (ITA) ITA - - - - - - - - - - - - - - - - - 14 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6034 18.06.2022 5 MS Formula Foil youth and Masters Torbole (ITA) ITA - - - - - - - - - - - - - - - - - 14 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6033 18.06.2022 9 Eurocup GER Kiel (GER) GER - - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6032 18.06.2022 8 2022 EurILCA 4 Youth European Championships Dziwnow (POL) POL - 11 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
351 18.06.2022 2 Match Race Tango 730 Zemplínska Šírava YC Michalovce - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 29R RS5 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP TWF IQF IQY FF OFF KB
KJP MIC SEN E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R65 NEL