Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2019

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing  Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2019

Strana 1 z 5 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 29R RS5 RSF RSX BIC BTP TWF RAC IQF IQY FF OFF FUN KB KJP MIC SEN E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R65 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
2003 29.07.2019 5 Letný náborový tábor 3 Gabčíkovo Michal Andel 2 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5079 31.07.2019 1 Pražský točák 18 Praha - Vltava (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5044 01.08.2019 4 Plsko Niemieckie Mistrzostwa FINN Masters 2019 Szcecin (POL) POL - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6040 02.08.2019 3 Interpohár Olešná (CZE) CZE 6 6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6039 02.08.2019 3 Circolo Vela Arco (ITA) Lago di Garda (ITA) ITA 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5043 02.08.2019 3 Ladies Only International Regata Kyjev (UKR) UKR - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5046 02.08.2019 3 Ora Cup Ora - Meeting Arco (ITA) ITA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
357 03.08.2019 2 Modrá stuha Zemplínska Šírava J.K.TATUM - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
309 03.08.2019 2 Lenivé kapre Domaša ATU Košice - - - - - - - - - - - 5 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
257 03.08.2019 2 O pohár primátora L.Mikuláš Liptovská Mara Fatran 4 3 3 4 - 6 - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
153 03.08.2019 1 Kajutova 6 hodinovka Slnava YC Slnava Piestany - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - -
5045 06.08.2019 3 Trofeo Simone Lombardi Malcesine (ITA) ITA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
201 09.08.2019 3 Velka cena Slovenska 2019 - v okruhovom jachting Orava YC Martin 7 7 7 7 7 7 7 - - - - 7 7 - 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7 - - - - -
358 10.08.2019 2 TOP 24 38. r. Zemplínska Šírava J.K. Z.Šírava - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - -
308 10.08.2019 2 Zátoka Cup 2019 Domaša YC Zátoka - - - - - - - - - - - 4 - - 4 - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - -
5052 10.08.2019 1 SVERT Kupa JOLLE 25 Balaton (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5049 15.08.2019 4 Laser Grand Prix Wolfgangsee (AUT) AUT - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
310 16.08.2019 2 Pohár TJ Vranov nad Topľou Domaša TJ Vranov - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - -
258 17.08.2019 8 43th Micro cup - World cup Liptovská Mara Kolotocari - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 10 - - - - - - - - - - - - - - - -
206 17.08.2019 2 Memorial Floriana Benčeka Orava YC Orava 4 - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5070 17.08.2019 2 420 Sailing Párty Cup Lipno - Černá v Pošumaví CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2004 19.08.2019 5 Letný náborový tábor 4 Sĺňava Jakub Kaňuk 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6041 20.08.2019 6 2019 Optimist European Team Racing Championship Lago di Ledro (ITA) ITA 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6042 21.08.2019 5 Vanora EngadinWind 2019 IFCA Foil World Championship Silvaplana (SUI) SUI - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5050 22.08.2019 4 MČR - OPTIMIST Nové Mlyny (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 5 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 29R RS5 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP TWF IQF IQY FF OFF KB
KJP MIC SEN E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R65 NEL