Rok : 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |

Termínový kalendár SZJ pre rok 2020

Jednoposádkové lode Dvojposádkové lode Windsurfing  Kajutové plachetnice Námorné plachetnice Rádiom riadené plachetnice
Domaša Liptovská Mara Orava Senec Slnava Gabčíkovo Zemplínska Šírava
Vypnúť všetky filtre

Majstrovstvá SR, Slovenský pohár a iné významné preteky pre 2020

Strana 1 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1   2   3   4   5   6   7      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Počet riadkov na stranu :   

Kliknutím v hlavičke tabuľky zmeníte usporiadanie záznamov

  ČTK Dátum  Vzostupne Poč.dní Názov Miesto Tech.zabezpečenie OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 29R RS5 RSF RSX BIC BTP TWF RAC IQF IQY FF OFF FUN KB KJP MIC SEN E35 ORC F45 F35 SW MM IOM R65 NEL 470 FB EUR S38 IMS NL
116 26.06.2020 3 Královsky kolotoč VD Kralova Kolotocari - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
5008 26.06.2020 3 MČR Vaurien - Šilhánkuv memoriál Velké Dářko (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
353 27.06.2020 2 O Pohár starostu Kaluže Zemplínska Šírava JK Z.šírava - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - -
306 27.06.2020 2 Čerešnička Domaša ATU Košice - - - - - - - - - - - 5 - - 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
254 27.06.2020 2 24 hodinovka - Fiving Cup - PLM Liptovská Mara YC LIMAR 2 2 2 2 - 2 - 4 - - - 3 - - - - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - - - - - -
205 27.06.2020 1 Memoriál Roba Črepa Orava Klub Jachtingu Orava - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4 4 - - - - - - - - - - - - - - - -
109 27.06.2020 2 Dunaj regata Vd. Gabčíkovo Dynamo 5 5 3 5 5 - 5 5 3 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5011 27.06.2020 2 Pokal Burje 2020 Izola (AUS) AUS - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6028 01.07.2020 11 2020 Optimist World Championship ITALY - COVID-19 Zrušené Riva del Garda (ITA) ITA 14 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5042 01.07.2020 1 Pražský točák 14 Praha (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6029 03.07.2020 8 Europeans Gdynia (POL) POL - - - - 11 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6030 04.07.2020 8 2020 Laser Radial Youth European Championships - COVID-19 - Zrušené Ballyholme (IRL) IRL - - 11 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6018 04.07.2020 2 Supercup Česko, Vestonická Venuše - preložené Nové Mlyny (CZE) CZE - - - - - - - - - - - 6 - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
504 04.07.2020 1 Pretek RG 65 III. Hrabovo - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - -
505 04.07.2020 1 Micro Magic II Hrabovo - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 - - - - - - - - -
206 04.07.2020 2 ORAVA CUP Orava Klub Jachtingu Orava 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5 5 - - - - - - - - - - - - - - - -
5009 04.07.2020 2 Bermuda CUP Slezká Harta (CZE) CZE - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6031 06.07.2020 2 MMČR - Vítr a slunce Lipno (CZE) CZE - - - - - - - 8 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2000 06.07.2020 5 Letný náborový tábor Liptovská Mara Liptovská Mara Marian Babjak 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5010 06.07.2020 3 XI. Csoki Kupa 2020 Balatonfoldvar (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2003 06.07.2020 5 Letný náborový tábor Gabčíkovo I Gabčíkovo Michal Andel 2 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5014 10.07.2020 3 Majstrovstvá Maďarska - Magyar Szörf Bajnokság Balatonföldvár (HUN) HUN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6026 11.07.2020 3 Supercup Hungary - preložené Balatonaliga (HUN) HUN - - - - - - - - - - - 6 - - 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
354 11.07.2020 2 O Pohar Tatum Zemplínska Šírava JK Tatum 3 - - - 3 - 3 - - - - - - - - - - - - - - 3 - - - - - - - - - - - - - - - - -
255 11.07.2020 2 O pohár starostu Liptovského Trnovca Liptovská Mara JK Liptovská Mara 4 5 - 5 - 5 - - - - - 2 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strana 1 z 7 >> Prejdi na stranu >>  1      Verzia pre tlač     Export do csv (pre excel)

Miesto :      Iba preteky SZJ
v čase od : (formát RRRR-MM-DD)        
          do : (formát RRRR-MM-DD)
Triedy : OPT L47 LAR LAS FIN VAU 420 29R RS5 RSF 470 FB EUR
RSX RAC FUN BIC BTP TWF IQF IQY FF OFF KB
KJP MIC SEN E35 ORC F45 F35 S38 IMS NL
SW MM IOM R65 NEL